IG Rookie: Caps ile karşılaşmak ve intikamımı almak istiyorum

Please log in or register to like posts.
Haberler

2018 Dünya Şampiyonası Yarı Finali’nde EU LCS temsilcisi G2 Esports’u sürklase eden Invictus Gaming’in oyuncuları ve koçu,  galibiyetin ardından Kore basınına açıklamalarda bulundu.
Invictus Gaming Rookie
İlk iki karşılaşmada Jayce tercihinde bulundunuz. Bunu önceden planlamış mıydınız?
Kim: Jayce öncelikli bir tercih değildi. Eğer önem verdiğimiz tercihler yasaklanırsa, onu oyunda kullanmayı düşünmüştük. TheShy üst koridorda çok geniş bir şampiyon havuzuna sahip, o yüzden çok şampiyon yasaklanınca Jayce almaya karar verdik.
Üçüncü karşılaşmada, Aatrox ile büyük bir takım savaşı kazanılmasını sağladın. Takımın atmosferi nasıldı?
TheShy: Aslında o savaştan geriye çekilme kararı vermiştik. Buna rağmen, agresif olabilecek bir konuma gelebildim ve bu da iyi sonuç almamızı sağladı.
İkinci Dünya Şampiyonası tecrübende finale ulaşmayı başardın. Nasıl hissediyorsun?
Rookie: Bu benim ikinci Dünya Şampiyonası tecrübem ve finale kalmayı hiç beklemiyordum. Garip bir duygu. Finale kalmayı hak ettim mi bilmiyorum. Finallerde iyi bir performans göstermek istiyorum ama bu beni biraz geriyor.
Üçüncü karşılaşmada Kai’Sa aldın. Neden bu tercihte bulundun?
JackeyLove: Orta ve geç oyunda iyi olması sebebiyle koç onu almamı istedi. Erken oyunda da fena değil.
Neden LeBlanc’ı o kadar erken tercih ettin?
Rookie: Perkz, LeBlanc ile çok iyi. Ben de onunla kendime çok güveniyorum. Aslında bakarsanız, mevcut metada LeBlanc’a koridor aşamasında üstünlük sağlayabilecek tek bir şampiyon yok. Perkz onda çok iyi olduğu için önceden seçmemiz gerekiyordu.
Bu senin ikinci Dünya Şampiyonası finalin. Nasıl hissediyorsun?
Duke: 2016 Dünya Şampiyonası’nı kazanmak beni çok mutlu etmişti. Bunu kazanmak için de elimden geleni yapacağım.
C9 ile Fnatic karşılaşacak. Hangi takımla karşılaşmak istiyorsun?
Kim: Kişisel fikrim Cloud9 ile karşılaşmak olur zira Fnatic bizi iki defa yendi. Yine de, Fnatic’in finale kalmak için daha şanslı olan taraf olduğunu düşünüyorum.
Bu Dünya Şampiyonası’nda orta koridorlar çok ilgi gördü. Bugün Perkz ile nasıl bir karşılaşma yaşadın? Finalde hangi orta koridor oyuncusuyla karşılaşmak istiyorsun?
Rookie: Meta çok hızlı değişti ve orta koridor/orman şu anda en önemli pozisyonlar. Aslına bakarsanız, takım savaşı aşamasına gelene kadar kendini iyi götürebilen orta koridor oyuncularına karşı çok zorlanıyorum. Bu sebeple, Perkz karşısına çıkarken kendime çok güveniyordum. Caps ve Jensen, çeyrek finallerde çok iyi oynadılar. Ben Caps’e karşı oynamak istiyorum çünkü gruplarda ona üstünlük kuramamıştım. İntikamımı almak istiyorum; daha iyi olduğumu kanıtlamak istiyorum.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir