Inero, NA LCS takımı Golden Guardians'ın yeni koçu oldu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Golden Guardians yeni sezon öncesi transferlere başladı. Takımın ilk transferi Echo Fox’tan tanıdığımız koç Nick “Inero” Smith oldu.


Ağustos ayından itibaren Golden Guardians’ta danışmanlık ve analistlik yapan Inero, bu sene Echo Fox playoff’larda 3. sırayı alırken takımın baş koçuydu. Onun liderliği altında Bahar Mevsimi’nin lig aşamasını 2. bitiren Echo Fox, ilk defa playoff’larda varlık gösterdi ve Rift Rivals’a giderek tarihlerinde ilk defa uluslararası bir turnuvaya katıldı. Smith aynı zamanda Tainted Minds, Dream Team ve mousesports kulüplerinde koçluk yaptı.
Golden Guardians gelecek sezon hakkında şu açıklamayı yaptı: “Takımımızı yeniden kurduğumuz için heyecanlıyız. Kendini kanıtlamış espor uzmanlarını kadromuza kattık. Liderliğinden ve rehberliğinden emin olduğumuz Danan, koçumuz Inero ile oyun kültürümüzde büyük hamleler yapacaktır.”

Inero ise Golden Guardians’ta koçluğa başlamasıyla ilgili “Bana inanan, oldukça tecrübeli ve tutkulu menejerle çalışacağım için çok heyecanlıyım. Vizyonumuz, rekabetin ve esporun uyum içerisinde olması ve gelecek sezon bu takıma öncülük etmek.” şeklinde açıklama yaptı.

Golden State Warriors’ın espor takımı olan Golden Guardians, bir transfer daha gerçekleştirerek daha önce Cloud9’da aynı görevi yapmış Danan Flander’ı kulübün genel menajerlik pozisyonuna getirdi.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir