Kaos Latin Gamers bir kez daha LAS şampiyonu oldu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Latin Amerika Güney’de şampiyonun ismi değişmedi. Bu mevsim son defa düzenlenen CLS’de gülen taraf Kaos Latin Gamers oldu.


Son iki mevsimin şampiyonu KLG, 2018 Kapanış Sezonu’na da oldukça iyi başladı. Lig aşaması boyunca çıktığı 21 karşılaşmanın 18’ini kazandı ve yarı finallere lider olarak katıldı. Yarı finalde Furious Gaming’i 3-0 geçen ekip üst üste üçüncü şampiyonluğuna ulaşmak için finalin yolunu tuttu. CLS finali, Kaos Latin Gamers ile Rebirth eSports’u karşı karşıya getirdi. Rahat geçen seride KLG 3-1 galip geldi. Böylelikle KLG, CLS’in son şampiyonu olarak anılmaya hak kazandı. Gelecek yıl Latin Amerika’nın iki ligi LAN ve CLS birleşerek tek bir lig halini alacak. Güney tarafının başarılı ekibi olan KLG’nin yeni ligte de yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.
İki Defa Dünya Şampiyonası’nda
Kaos Latin Gamers, CLS’i bir kez daha Worlds’te temsil edecek. Ekip, geçen yıl aldığı şampiyonlukla Çin’de düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda da yer almıştı. Fnatic ve Young Generation ile aynı ön eleme grubunda yer alan Şili takımı, yalnızca bir galibiyet alarak turnuvaya veda etmişti.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir