Kore ligi LCK'in kadroları belli oldu!

Please log in or register to like posts.
Haberler

12 Haziranda mücadelenin başlayacağı LCK’de kadrolar kitlendi. KING-ZONE DragonX, Afreeca Freecs ve SK Telecom T1 kadrosunu koruma kararı alırken diğer takımlar kadrolarına yeni yüzler getirdi.
Gen.G
Geçtiğimiz mevsim KSV adıyla mücadele eden son Dünya Şampiyonu Gen.G yaptığı isim değişikliği ve as kadroya yaptığı transferlerle adeta yeni bir takım oldu. KSV’nin yeni kadrosunda Mong, Life ve Fly yer alacak. Takımda sadece Ruler’ın yedeği yok.

SK Telecom T1
Geçtiğimiz mevsim tarihinin en kötü mevsimini geçiren SKT T1 kadrosunda değişiklik yapması bekleniyordu. Ancak takım şaşırtıcı bir şekilde kadrosunu koruma kararı aldı.

Jin Air Greenwings
Oyunu bırakan Wraith yerine destek rolüne çaylak oyuncu Nova’yı transfer eden Jin Air Greenwings, ormancı olarak Kış Mevsimi’nde Dark Passage.Dominos kadrosunda mücadele eden KaKAO’yu getirdi.

kt Rolster
kt Rolster kadrosunu koruma kararı alan takımlardan oldu. Takımın yıldız orta koridoru PawN inaktif olduğu için bu mevsim orta koridorda genç oyuncu Ucal sürekli as olarak yer alacak.

KING-ZONE DragonX
Geçtiğimiz mevsim LCK şampiyonu olan KZ beklenildiği gibi as kadrosunu korudu. Takımda yapılan tek değişiklik koç kadrosuna Ahn Hyoyeon’u getirmek oldu.

Hanwha Life Esports
Hanwha Life, yani eski ismiyle ROX Tigers, yaptığı Brook, Clever ve Asper transferleriyle kadrosunu 10 kişiye çıkardı ve LCK’in en kalabalık kadrolarından biri oldu.

Afreeca Freecs
Geçtiğimiz mevsimin finalisti AFs, Yaz Mevsimi’nde 10 kişilik kadrosunu koruma kararı aldı.

bbq OLIVERS
Trick ve IgNar transferleriyle -ve ismiyle- taraftarın sevgilisi olan bbq, nişancı rolüne LCK’de tanıdık olmadığımız bir isim olan Aries’i getirdi.

MVP
Geçtiğimiz mevsim küme düşmekten son anda kurtulan ve düşme/çıkma maçlarına kalan MVP’deki tek değişiklik, Beyond’un nick’ini Yondu olarak değiştirmesi oldu.

Griffin
Kore Yükselme Ligi’ndeki başarılı performansıyla LCK’e adım atan Griffin 2 oyuncusunu Çin’e kaptırdı. Eski TT oyuncusu Fencer’ın Sword nick’iyle yer aldığı takım herhangi bir transfer yapmadı.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir