KT Smeb: Kendimi çeyrek finallere sakladım

Please log in or register to like posts.
Haberler

2018 Dünya Şampiyonası’nda grubunu ilk sırada tamamlayan kt Rolster’ın üst koridor oyuncusu Song “Smeb” Kyung-Ho, turnuvada yaşananlar ve bundan sonrası hakkında Akshon Esports ile bir röportaj yaptı.
Smeb
İkinci gün maçları hakkında ne hissediyorsun?
Grubumuzda ilk sırayı aldığımız için çok mutluyum. EDG ve MAD karşısındaki performanslarımız çok iyi değildi ama maçların pozitif yanlarına odaklanmaya çalışıyorum. İlk sırada bitirdiğimiz için çok mutluyum.
Üst koridor oyuncuları Sion’u çok tercih etti. Sion’un neden bu kadar güçlü bir tercih olduğunu bize açıklayabilir misin?
Mevcut metada, her takımda en azından bir tankın bulunması iyi bir şey olduğuna inanıyorum. Sion’un yetenekleri onu en önemli tercihlerden biri haline getiriyor, o yüzden çok güçlü bir tercih.
Sence grup aşamasında daha çok kim takımı taşıdı? Sen mi Ucal mı?
Benimle dalga mı geçiyorsun? Ucal grupların ikinci gününde çok iyi performans gösterdi. Ben kendimi çeyrek finallere sakladım. Umarım kendimi herkese göstereceğim.
Team Liquid sizi biraz zorlamış gibi görünüyordu. Neyi farklı yaptılar?
Biz alışılageldik tarzımızda oynadık ancak Team Liquid ikinci günde bize karşı gerçek gücünü göstermeye karar verdi. Bence açılış maçında biraz kasılmışlardı. İlk grup maçı olduğu için belki biraz gerginlerdi. İkinci maçta çok daha rahattılar ve çok daha iyi oynadılar.
Çeyrek finaller yaklaşıyor. Sence takımının neyin üzerinde çalışması gerekiyor?
Mevcut meta, objektiflere odaklanarak oynamayı zorlaştırıyor. Bence biraz ufkumuzu genişletmeliyiz ve strateji açısından farklı seçeneklerimiz olmalı. Çok sıkı çalışacağım ve bana yakışır bir performans göstereceğim.
Çeyrek final maçından önceki akşam ne yapacaksın? Boş olacaksınız.
Anladığım kadarıyla takım olarak yemek yiyeceğiz, o yüzden bir şey yapamayacağım. Vaktim olsa kendi başıma takılmak isterdim.
Taraftarlara söylemek istediğin bir şey var mı?
Grup aşamasını birinci sırada bitirmeyi başardık ve çeyrek finallerde daha iyi performans göstermek için çok çalışacağız. Desteğiniz için teşekkür ederim.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir