Liste: Faker dahil serbest kalan 16 önemli Koreli oyuncu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kontratlar bitti, transfer dönemi resmen açıldı. Sezon öncesinde 1 yıldan uzun süreli kontrat imzalamış oyuncular hâlâ takımlarına bağlı ama kontratını 2 sene önce imzalamış ya da takımıyla 2018 sonuna kadar anlaşmış çok değerli isimlerin önünde şu an yeni bir macera var.
Bu isimlerin en önemlilerini sizin için derledik. İşte şu anda serbest konumda olan 16 Koreli oyuncu:

kt Rolster as kadrosunun tamamı

kt oyuncuları yeni maceralara yelken açabilir
kt oyuncuları yeni maceralara yelken açabilir

kt Rolster’ın tüm as oyuncularının kontratları bitti. Daha önce Mata’nın takımdan ayrılarak serbest kaldığını zaten duyurmuştuk. Bugün itibariyle Smeb, Score, Ucal ve Deft de artık serbest konumda.

Teddy

Bu yıl LCK’de en çok hype’lanan nişancıların başında gelen Teddy artık serbest. Yıldız adayı oyuncunun SKT’ye gideceği yönündeki yoğun dedikoduların ortada dolaştığı bu dönemde, oyuncunun Kore’nin en iyi nişancısı olabileceği konuşuluyor.

AFs’den Kuro ve Spirit

Kuro ve Spirit'in sözleşme yenilemesi muhtemel
Kuro ve Spirit’in sözleşme yenilemesi muhtemel

Belki Afreeca Freecs’in Worlds macerası çok iyi geçmedi ama takım yine de Kore’nin iddialı ekiplerinden biri. Bu yıl kadroyu korumaya yönelmesi beklenen takım, ormancı Spirit ve orta koridor Kuro’yla sözleşme yenileyebilir.

IgNar

IgNar'ı tekrar EU LCS'te görebiliriz
IgNar’ı tekrar EU LCS’te görebiliriz

bbq Olivers’ın ligden düşmesiyle IgNar’ın da önü açıldı. EU LCS’te gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, bu yıl bir kere daha batı ülkelerinin yolunu tutabilir.

KING-ZONE as kadrosunun tamamı

KING-ZONE oyuncuları yeni tekliflere açık
KING-ZONE oyuncuları yeni tekliflere açık

Aynı kt Rolster gibi KING-ZONE cephesinde de bir telaş var. Peanut’ın gitmesine kesin gözle bakılırken, GorillA ve PraY’in de sözleşme yenilemesi beklenmiyor. Bdd takımda tutulsa bile, Khan gibi yıldız bir oyuncunun başka bir takıma imza attığını şimdiden görebiliyoruz.

Faker ve Bang

Faker, Bang'in koltuğunda oturuyor
Faker, Bang’in koltuğunda oturuyor

SKT’nin bu yıl ayakta kalan iki ismi… Birisi zaten tartışmasız League of Legends sahnesinin en efsanesi: Faker. Diğeri ise SKT’nin başarılarında önemli rol oynayan isim: Bang. Bu iki oyuncunun kontratı da sona erdi. Faker’ın SKT’ye bağlılığını biliyoruz, o yüzden Bang gitse bile Faker’ı 1 yıl daha SKT formasıyla görmek şaşırtıcı olmayacaktır.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

  1. Kuro supermassive’e gelecek. Beraberinde gelen support da tusin ya da düşük bir ihtimal wolf olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir