Liste: NA LCS için gelecek vaat eden 5 oyuncu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Scouting Grounds, Kuzey Amerika’da tekli dereceli sıralarda yüksek oyuncuların kendini göstermesi ve takımların onları tanıyabilmesi adına düzenlenen, 4 takım arasında oynanan bir turnuva. Bu sene Okyanus Ejderi, Alev Ejderi, Bulut Ejderi ve Dağ Ejderi takımları arasından şampiyonluğa uzananan ekip FakeGod-Fragas-Soligo-Prismal-Call Lin beşlisinden oluşan Dağ Ejderi takımı oldu.

Bu oyuncular arasında gelecek vaat eden ve ileride NA LCS’te kendini gösterebilecek isimler de var. Örnek olarak Cloud9’ın ormancısı Blaber, geçtiğimiz yılki Scouting Grounds’tan çıkan isimlerden biriydi. Karşınızda finalin tamamlanmasının ardından açıklanan, turnuvanın en iyi 5 oyuncusu ise şu isimler oldu:
 

5) Bulut Ejderi Ödülü: Strompest

Alev Ejderi takımının orta koridor oyuncusu Strompest, finali kaybetmelerine rağmen turnuva genelindeki iyi oyunuyla bu ödülü almaya hak kazandı.

4) Okyanus Ejderi Ödülü: Fragas

Taraftarların en sevdiği oyunculardan biri olan Dağ Ejderi ormancısı Fragas, Okyanus Ejderi ödülünün sahibi oldu. Kendisi aynı zamanda bir yayıncı ve bu yıl bir süre boyunca tekli dereceli sıralamada birinci olarak yer almıştı.

3) Alev Ejderi Ödülü: MistyStumpey

Alev Ejderi ödülünün sahibi MistyStumpey, turnuvadaki diğer yeteneklerin yanında çok özel bir oyuncu. Kendisinin sol kolunda; doğuştan gelen bir engel sebebiyle sadece dirseğine yakın 1 parmak bulunuyor, ancak o bunun kendisi için bir engel olmadığını açıkça gösterdi. Turnuvada neredeyse oynadığı her maçta üst koridoru domine eden oyuncu bir çok takımın radarına girmiş durumda. Ayrıca kendisinin nasıl oynadığını merak edenler için, Stumpey klavyede bir parmak ile oynuyor ve faresindeki ekstra tuşları kullanıyor.

2) Dağ Ejderi Ödülü: Tactical

Alev Ejderi takımının alt koridor oyuncusu Tactical, Ovilee’nin kendisine yönlendirdiği: ”Farz edelim ben bir organizasyon sahibiyim, neden seni takımıma almalıyım?” sorusuna ”Çünkü en yüksek potansiyel bende ve en iyi benim” cevaplarını verdi. Oyuncu ayrıca final serisini kaybetmelerine rağmen 18/7/12 K/D/A ile iyi bir performans ortaya koymuştu.

1) Kadim Ejderha Ödülü: FakeGod

Dağ Ejderi takımının üst koridoru FakeGod, Kadim Ejderha ödülünün sahibi oldu, kendisi ayrıca bu yılki Scouting Grounds’un ilk seçimiydi. Tactical’ın aksine, FakeGod turnuvaya insanlarla tanışmak ve eğlenmek için katıldığını söyleyerek çok daha mütevazi bir tavır sergiledi ve her takımdan gelecek tekliflere açık olduğunu belirtti.

 
 
 
 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir