LMS'ten gelecek potansiyel rakibimiz belli oldu!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Tayvan, Hong Kong, Makao olarak da bilinen LMS bölgesinden gelecek potansiyel rakibimiz belli oldu. 20-22 Eylül arasında oynanan Bölge Elemeleri’nin yarı finalinde Hong Kong Attitude’u 3-1 mağlup eden G-Rex, finalde de J Team karşısında 3-0’lık galibiyet alarak Dünya Şampiyonası ön elemelerine katılmaya hak kazanan son LMS takımı oldu.


Bahar Mevsimi’ni ikinci sırada tamamlayan G-Rex, Bahar Mevsimi Finalleri’nde Flash Wolves karşısında 3-0’lık mağlubiyet almıştı. Yaz Mevsimi’ni ise beşinci sırada bitiren takım playoff’lara kalamamasına rağmen Bahar Mevsimi’nde kazandıkları puanlar sayesinde Bölge Elemeleri’ne katılmaya hak kazandı.

SUP’un potansiyel rakiplerinden olan takımın yıldız oyuncusu orta koridor rolündeki Candy, Yaz Mevsimi’nin MVP sıralamasında FW Maple’ın arkasından ikinci sırada yer alıyordu. G-Rex’in en büyük dezavantajı, kadrosunda değişmeli olarak oynayan 3 Koreli oyuncu olduğu için bu oyunculardan birisini geride bırakmak zorunda kalacak olması. Nişancı Stitch’in yedeği olmadığından bu oyuncunun Worlds’te yer alacağı kesinleşirken, orta koridorlar Candy (Koreli), Wuji (Tayvanlı) ya da ormancılar Raise (Koreli), baybay (Tayvanlı), Empt2y (Hong Konglu) arasından sadece 2 oyuncuyu götürebilecek ve Candy ile Raise’den birisini geride bırakmak zorunda kalacak.
G-Rex, Dünya Şampiyonası ön elemelerinde temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive’in yarınki kurada çekmesini istediğimiz takımların başında geliyor.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir