Marshall yayında eski takımlarını anlattı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Geçtiğimiz günlerde Twitter’dan yaptığı açıklamalarla gündeme gelen emekli profesyonel oyuncu Marshall, dün yaptığı yayında HWA, Galakticos ve DP hakkında konuştu.
İşte Marshall’ın yayınından önce çıkan anlar:
BPI zamanı, ligden düşüş

– Revanche diye bir arkadaş var. O zamanlar en kritik rol nişancı, dakika 30’u geçtikten sonra herkes tank oluyor nişancıyı koruyup kazanıyorsun o dönemki olay bu. Biz öndeyken Graves ile 5 kişinin içine E ile atlıyor ve ölüyor, BPI ligden düşüyor. İşinde sürekli başarısız olan böyle bir insan daha tanımadım.

HWA GAMING dönemi

– Trix yeni başlamıştı o zamanlar onu deneyip ormana aldık. O zamanlar inanılmaz takım oyuncusuydu, üst koridor etrafında çok iyi oynuyorduk. O bölgede aldığımız görüş, kule altı dalışlarımız çok iyiydi. Türkiye’nin Michael Jordan ve Scottie Pippen’ı gibiydik. Tek eksiği özgüvendi, bu yüzden doğru zamanda karar veremediği oluyordu.

Marshall - HWA dönemi Trix'le beraber
Marshall – HWA dönemi Trix’le beraber

– Ligi 3. bitirmiştik. play-off’lar başladığında Revanche koşup koşup ölüyordu. Bizim takım “Nasıl olur böyle bir şey” falan diye tartışıyordu, belli ki oyun umrunda değildi. Ben de onun gibi olsam ben de öyle yapardım. Play-off’lar sonrasında 5. olduk ve Revanche’ı takımdan sepetledim.
– Bir gün koç beni evde çok sinirlendirdi, “Bu koçu atmazsanız gidiyorum” falan dedim, bavulumu falan hazırlıyordum. 2 saniye sonra gelip koç benden özür diledi bir şans daha ver bana dedi. Sonra koç atıldı, yeni koç aldık. O zamanlar koçumuz Umur, yani XHR’dı.
– HolyPhoenix’i tanımıyordum ama serbest kalmıştı, alma şansımız vardı, hiç düşünmeden HolyPhoenix’i alabilmek için Revanche’ı takımdan attık.
– HolyPhoenix’in tavsiyesi ile Godbro’yu almıştık ama konuşmuyordu, ne desem kafasını sallayıp “Right, Right” diyordu. O mevsim play-off’larda Godbro bizi tek başına taşımıştı.
HWA 2018 Yaz Mevsimi
HWA 2018 Yaz Mevsimi

– DP ile olan yarı finali kaybettikten sonra aşırı sinirliydim, SoloQ’da Rawbin oyunumu trollediği için ona ”Hemen Türkiye’yi terk et yoksa senin evini bombalarım” tarzı şeyler yazmıştım, hemen ban yedim.

GALAKTICOS dönemi

– Rogu aşırı sakindi. Adam antrenman maçlarını oynuyordu, maç bittikten sonra hemen Discord’a girip kız arkadaşlarıyla H1Z1 oynuyordu. Bir kere bile SoloQ atmıyordu, sadece antrenman zamanı League Of Legends’e tıklıyordu.
– Mean inanılmaz kötü oynuyordu, leş atıyordu. Her seferinde de “Ben kötü oynadım ama sen de şöyle yaptın.” tarzı bahaneler üretiyordu.

Mean ve Marshall - Galakticos dönemi
Mean ve Marshall – Galakticos dönemi

– Koçumuz JungleJuice aşırı iyiydi. Oyunu biliyordu, karakteri de aşırı iyi bir insandı. “Bu ADC çok kötü” falan diyerek kafasını duvarlara vuruyordu.
– SozPurefect ile oyun öğrenme çabamız vardı. Takımda iki kişi oyun oynayıp çalışırken diğerleri kahvesini yudumluyordu. Antrenmanlarda Mean ve Rogu hep leş atıyordu.
– k0u ile konuşmak imkansızdı. Adamla konuşmaya gidiyordum “hehehe xd” diye gülüyordu. Konuşmaya çalışınca “Ben sadece kızlarla ciddi konuşuyorum.” diyordu. Resmen dalga geçiyordu bizimle.
– DP’den takas teklifi geldiğinde Galakticos’tan kurtulmak için düşünmeden kabul ettim. DP’de Broken Blade vardı, tecrübesiz bir oyuncuydu ama o zamanlar da iyi bir oyuncuydu.

Dark Passage dönemi

– Çalışmak için sadece 6 günümüz vardı. Desteğimiz Farfetch eve geldiğinde League Of Legends adına hiçbir şey bilmiyordu. “Niye bunu yaptın?” diye sorduğumuzda “Heyecanlandım” diyordu.

Marshall 2018 Sezonu'nda Dark Passage formasıyla
Marshall 2018 Sezonu’nda Dark Passage formasıyla

– Yabancı sınırı olduğu için Hustlin’i oynatamadık, o zamanlar Hustlin’in görevi Farfetch’in yanında oturup onun gelişmesini sağlamaktı.
– Taikki’nin konuşma tarzını duyunca insan sinirleniyordu zaten. Normalde Yükselme Ligi seviyesinde bir ormancıydı, DP başka bir ormancı bulamadığı için zorunluluktan Taikki’yi almıştı.
– Ninja beni çok sinirlendirdi. Telefonda Street Fighter tarzı bir oyun oynuyor, bilgisayara geçiyor Overwatch falan oynuyor. “Neden LoL oynamıyorsun?” diye soruyorum, “Ben bu oyunu 6 yıldır oynuyorum” diyor. Adamın Türkiye’ye gelmesindeki tek sebep Kore’de askere gidecek olması. Bakıyorum, izliyorum adamı, mekanikleri inanılmaz kötü.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

  1. o kötü bu kötü bu adam herkesten iyiymiş , inanılmaz kişiliksiz açıklamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir