Mastercard, Worlds için 2 büyük imkan sunuyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

2018 Dünya Şampiyonası finalinde farklı deneyimler yaşamak isteyenler için, Mastercard daha önce görülmemiş içerikli paketler sundu. Mastercard sahibi kişilerin yararlanabileceği ve Dünya Şampiyonası tutkunlarına özel hazırlanan bu paketlere aşağıda göz atabilirsiniz.

Worlds 2018 finalindeki açılış seremonisinin kostümlü provasını seyretme

Worlds 2017 açılış seremonisinden bir kare
Worlds 2017 açılış seremonisinden bir kare

Güney Kore’nin Incheon şehrinde gerçekleşecek olan Dünya Şampiyonası finalinin açılış seremonisi için, finalden bir gün önce 2 Kasım’da yapılacak kostümlü provayı yerinde izleme şansı. Mastercard bu provayı deneyimleme ve herkesten önce açılış seremonisi izleme şansı sunuyor. Riot Games temsilcilerinin eşlik edeceği bu serüvende, provayı izlerken etkinlik süreci hakkında bilgiler de verilecek.
Bunlarla sınırlı kalmayan bu paketin içerikleri arasında final için en iyi yerden Worlds bileti, Sihirdar Kupası’yla fotoğraf çektirmek ve Worlds anılarıyla dolu bir çanta da bulunmakta. Bu deneyime sahip olmak isteyen kişiler, ulaşımlarından kendileri sorumlu ayrıca İngilizce veya Korece konuşmaları gerekmekte.
Fiyat: 150$

Dünya Şampiyonası’nı bir profesyonel oyuncuyla izleyin

Santorin, Worlds'e katılamadı.
Santorin, Worlds’e katılamadı.

Mastercard, 3 Kasım’da gerçekleşecek olan finali premium koltuklarda, bir grup LoL tutkunuyla beraber izleme şansı sunuyor. Sorularınızı yanıtlayan ve maç esnasında strateji tartışabileceğiniz bir profesyonel oyuncu da eşlik ediyor.
Profesyonel oyuncuyla tanışma ve maç izleme şansı yakalayabileceğiniz bu etkinlik sonrasında Worlds ürünleriyle dolu bir hediye torbası da veriliyor. Bu paketin herkese uymayabilecek noktası ise Korece bilmenin şart olması.
Fiyat: 250$

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir