Mata, KT Rolster'dan ayrılması hakkında konuştu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Mata’nın kr Rolster’dan ayrılığı, takımın resmi sayfasından duyuruldu. Cho “Mata” Se-hyeong da duygu ve düşüncelerini, Facebook’ta gönderisiyle bizlerle paylaştı.

Mata
Mata

“2017 LCK Bahar Mevsimi’nde ikinci olduğumuzda aklıma gelen ilk şey ‘Daha çok çalışırsak kazanabiliriz’ oldu. Worlds’e gitme şansını kaybettiğimizde ve insanların bunu ne kadar ağır karşıladığını görünce kariyerimde ilk defa ağladım -birçok insanı üzen bir oyun için. Worlds’e gitme şansını elde ettiğimizde ve yaz mevsimini kazandığımızda rahatladım ve mutlu oldum ve hayranlarımdan aldığım desteklerle profesyonel oyuncu olmaktan ne kadar mutlu olduğunu hatırladım. Bu son 2 sene hayatımın en önemli zamanları oldu. Birçok duygu hissettim ve  Smeb, Kingen, Score, Rush, Ucal, Deft, Tae Gwon, Mia, baş koç ZanDarc, koç Noexcuse, S0NSTAR, Gi Hyeok Shin, Won-Il, Jae-Heum gibi isimler ve destekleyen hayranlarımla birçok şeyi farkettim. kt Rolster’ın bir parçası olduğum için mutluyum.
Ben kt Mata ve bunu okuduğunuz için teşekkürler.
Aynı zamanda, takım arayışındayım. Bana Facebook veya Kakao Talk üzerinden ulaşabilirsiniz.”
Eski kt Rolster destek oyuncusu olan Mata, uzun zamandır espor arenasında. Kariyerine, 2013’te MVP Ozone ile başlayan oyuncu OLYMPUS Champions Spring’i kazandı. 2014’te değişen takım adıyla, Samsung White olarak Dünya Şampiyonu oldu ve Worlds’ün MVP’si seçildi. RNG’de bir süre oynadıktan sonra kt Rolster’a katıldı ve bu iki takımın Worlds’e yükselmesinde büyük rol oynadı. Thresh’teki inanılmaz yetenekleriyle bilinen oyuncu, dünya çapında hayranları tarafından her zaman en yetenekli desteklerden biri olarak tanındı.
Mata’nın -2014’ün Worlds MVP’si- güzel oyunlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir