NA LCS çeyrek finalleri sona erdi

Please log in or register to like posts.
Haberler

NA LCS çeyrek finalleri Cumartesi ve Pazar akşamı oynanan karşılaşmalarla sonuçlandı ve yarı final eşleşmeleri belli oldu.

Echo Fox – TSM

TSM
TSM galibiyeti kutluyor

İlk çeyrek final serisi Echo Fox ile TSM arasında oynandı. İlk karşılaşmada Echo Fox’tan Huni ve Dardoch’un kötü oyununa TSM Zven’in Kai’Sa ile iyi oyunu ve maçı bitiren beşte beşi eşlik edince TSM 1-0 öne geçmiş oldu. İkinci karşılaşmada Echo Fox çok hata yapmasına, hatta Nashor’u çaldırmasına rağmen Damonte’nin Ryze ile 6/1/6’lık performansı seriye eşitliği getirdi. Üçüncü karşılaşmada FOX, Lost’un 6/0/6’lık Kai’Sa ve Dardoch’un 6/2/7’lik Kindred performansı 30 dakikada maçın kazanılmasına yetti ve Echo Fox seride 2-1 öne geçti. Dördüncü karşılaşmda Irelia alan Bjergsen kendini buldu ve 11/1/1 gibi harika bir performansla seriyi beşinci maça uzattı. Serinin galibini belirleyecek karşılaşmada TSM’de Bjergsen’in LeBlanc’ına, Hauntzer’ın Jayce ile destek vermesi TSM’in seriyi 3-2 kazanmasını sağladı.

100 Thieves – FlyQuest

100 Thieves
100 Thieves oyuncuları taraftarlarıyla

İkinci çeyrek final serisinde 100 Thieves, FlyQuest ile karşılaştı. İlk maçta FlyQuest maçın kontrolünü eline almasına rağmen baron güçlendirmesine sahip olduğu süreçte verdikleri garip tuzak kararıyla maçı 100 Thieves’e hediye ettiler. İkinci maçta FlyQuest ilk maçta kaybeden kompozisyonun aynısını tercih etti. 100 Thieves’de ise Ryu 8/0/8’lik Ryze performansıyla takımını 2-0 öne geçirdi. Son karşılaşmada Ryu’nun 6/2/7’lik Cassiopeia performansına Cody Sun 6/1/8’lik Xayah ile eşlik etti ve 100 Thieves seriyi 3-0 kazanarak yarı finale yükselmiş oldu.
NA LCS kuralları gereğince, lig aşamasını birinci sırada bitiren takım yarı finaldeki rakibini kendi seçebiliyor. Ligi birinci tamamlayan Team Liquid yarı finalde rakibi olarak 100 Thieves’i seçti. Böylece Cloud9’ın rakibi de TSM olmuş oldu.
NA LCS
NA LCS yarı final eşleşmeleri

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir