NA LCS'te 100 Thieves ve FlyQuest arasında takas

Please log in or register to like posts.
Haberler

NA LCS takımları 100 Thieves ve FlyQuest arasında yapılan ve pazar günü ortaya çıkan takasla beraber, 100 Thieves ormancısı William “Meteos” Hartman’ı, FlyQuest Akademi ormancısı Andy “AnDa” Hoang ile takas etti.
Meteos sildiği tweetinde, takasın gerçekleşmesinden iki gün sonra bunu öğrendiğini ve akademi takımında oynamak istemediği için geleceğinin belirsiz olduğunu söylemişi. Halihazırda FlyQuest’in kadrosunda bulunan ormancı Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen as kadroda olmaya devam edecek ve Meteos FLY’ın akademi takımında oynayacak.
 
100 Thieves resmi Twitter hesabından yayınlanan açıklama:
Geçtiğimiz hafta, Meteos bizden diğer takımlarla takas görüşmesi yapmak için izin istedi. Takımızın Bahar Mevsimi’ndeki başarısına ve Yaz Mevsimi’ne güçlü bir başlangıç yapmış olmamıza rağmen, oyuncular ve koç ekibi arasında uyumsuzluk vardı. Bir süre kendi içimizde bu sorun ile uğraştık ve düzeltmeye çalıştık, ancak iki taraf da bir değişim gerektiğinin farkındaydı. Meteos’la, oyuncularımızla ve koç ekibimizle görüşmemizin ardından, kadroda bir değişiklik yapmanın herkesin yararına olacağı ve bu yoldaki en iyi değişikliğin Meteos’un farklı bir ormancıyla takası olduğu kararına vardık.
Seçeneklerimizi değerlendirdik ve ligdeki potansiyel takas yapabileceğimiz ekiplerle görüştük, bunun ardından AnDa karşılığında Meteos’u FlyQuest’te göndermenin herkes için en iyi seçenek olduğuna karar verdik. FlyQuest bize Meteos’un ana kadroda yer almak için uyum sağlama ve mücadele etme fırsatının olacağını söyledi. Biz geçtiğimiz akşam Meteos’la, takası gerçekleştirmeden önce görüştük. Bizimle görüşmesinin ardından, bu fırsatla alakalı olarak FlyQuest ile görüştü ve bunu takiben sosyal medyada açıklamalarda bulundu.
Meteos’un 100 Thieves’e kattıkları için çok müteşekkiriz ve kariyerinin bundan sonraki döneminde kendisine başarılar diliyoruz. AnDa’yı 100 Thieves takımına kattığımız için çok mutluyuz. AnDa dördüncü haftadan itibaren takımda yerini alacak.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir