İddia: Peanut, PraY ve GorillA KZ'den ayrılıyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kısa süre önce Inven Global’da yayımlanan habere göre başta Peanut olmak üzere KING-ZONE’da yaprak dökümü başlıyor. 2018’in ilk mevsimini muhteşem geçirmesine rağmen MSI’dan itibaren düşüşe geçen Kore takımında 3 ismin takımdan ayrılması gündemde.
Kore’deki kaynaklara göre KZ’nin şu anki önceliği Bdd’yi takımda tutmak. Orta koridor oyuncusunu takımın yıldızı olarak gören ekip, yeni kadroyu da bu oyuncunun etrafında kuracak. 2018’in son döneminde verimliliği iyice azalan PraY ve GorillA ise takımdan ayrılacak.

Peanut
Peanut

Daha önce yayımladığımız bir haberde Peanut’ın bu yıl SKT’ye transfer olmasıyla ilgili bir iddiayı duyurmuştuk. PraY ve GorillA’nın da birçok talibi olacağı düşünülüyor. Diğer taraftan takımın yıldız üst koridor oyuncusu Khan ile ilgili bir bilgi ulaşmadı. Inven’deki habere buradan ulaşabilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

  1. Peanut skt’den bu takıma geçmişti. Şimdi tekrar eski takımına giderse bence mantıklı olmaz.İş hayatındada istifa ettiğimiz yere geri döndüğümüzde işler genelde iyi gitmez.Bence peanut Geng ye gitmeli 🙂 Cuvee ile ikisini aynı takımda görmek inanılmaz olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir