Playoff'lara doğru Türkiye Yükselme Ligi

Please log in or register to like posts.
Haberler

Türkiye Yükselme Ligi’nde 5. hafta kıran kırana mücadelelere sahne oldu. 2. haftadan bu yana liderlik koltuğundan inmeyen Beşiktaş birinci, Pars Espor Kulübü ikinci, Galakticos üçüncü, OYUNHİZMETLERİ ise dördüncü oldu.


Team Cappadocia Galakticos’la ilk karşılaşmasında 16-1’lik rahat bir galibiyet alsa da, ihtiyacı olan 2. galibiyete uzanamadı ve finallere veda etti. Finallere katılamayacağı kesinleşmiş ekip Aftershock Esports ise son hafta da galibiyeti bulamayarak ligi sonuncu tamamladı.
Maçlar sona erdiğinde, aynı anda 6 galibiyet 4 mağlubiyete ulaşan 3 takım eşitliği bozmak için tekrar sahneye çıktı. Tiebreak’ten önce Beşiktaş’la yaptığı liderlik yarışında iyi bir performans ortaya koymasına rağmen haftayı 1-1 tamamlayan OHM ise tiebreak’te Pars Espor Kulübü’ne mağlup oldu.

Galakticos’un Pars Espor Kulübü ile karşılaştığı final tiebreak’te ise Alive sıkı performansıyla Pars Espor Kulübü’ne galibiyeti getirdi.
Finallerde Beşiktaş bu hafta karşılaşarak 1-1 gittiği OHM ile, PRS ise tiebreak’te mağlup ederek taraf avantajı kazandığı GAL ile eşleşti. Türkiye Yükselme Ligi’nde final maçları 14-15 Ağustos tarihlerinde oynanıyor olacak.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir