Psychoferret: "Benim hedefim final oynamak ve bunu gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım."

Please log in or register to like posts.
Haberler

Geçtiğimiz mevsim İstanbul Wildcats’te iyi bir performans gösterip adından söz ettirmeyi başaran ormancı Psychoferret ile sezon öncesi beklentileri hakkında konuştuk.
2019 Yaz Mevsimi’ne kadar hiç ismini duymamıştık. İlk mevsiminde hem akademi şampiyonluğuna ulaştın hem de VFŞL’de başarılı maçlar çıkardın. İlk mevsiminde bu kadar yükselmeyi bekliyor muydun?
Psychoferret: Bu kadar yükselmeyi beklediğimi söyleyebilirim ancak 1 mevsim gibi kısa bir sürede olacağını düşünmemiştim.
2019 Yaz Mevsimi’ni kişisel olarak değerlendirebilir misin, senin için nasıl geçti?
Psychoferret: Oldukça verimli ve eğlenceli bir dönemdi benim için. Sahnede kendimi gösterme şansı buldum. Başlarda yeterince iyi performans gösteremesem bile mevsim boyunca kendimi geliştirdim.
Closer ve Broken Blade gibi oyuncuların yurt dışına gitmesi seni nasıl motive ediyor?
Psychoferret: Eğer yeterince iyi oynarsam yurt dışındaki iyi takımlardan teklif alabileceğimi görüyorum ve bunu düşündükçe de daha fazla çalışıyorum.
Yurt dışı hedefin var mı?
Psychoferret: Hedefim yurt dışına çıkmaktan daha çok Worlds’te bir başarı yakalamak. Bunu hangi bölgede başarabileceksem orada oynamak istiyorum.

Takımınızda 3 yeni oyuncu yer alacak, sence Kaori, Pbd ve Serin ile performansınızda geçen mevsime oranla nasıl değişiklikler olacak?
Psychoferret: Takımımız oldukça yetenekli fakat bir o kadar da tecrübesiz. Diğer takımlarla aramızdaki tecrübe farkını yeteneğimizle kapatmak istiyoruz. Sonuçta bazı takımların daha yetenekli oldukları için tecrübeli takımları yendiğini görmüştük. Performans konusunda ise mevsimin başlarında tökezleyebiliriz fakat mevsimin sonuna doğru önceki mevsimden daha iyi bir konumda olacağımıza eminim.
2020 için takım olarak ve Psychoferret olarak beklentileriniz neler?
Psychoferret: Benim hedefim daha önceden de belirttiğim gibi final oynamak ve bunu gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım.
Topluluk seni şimdiden en iyi yerli oyuncular arasında saymaya başladı, sence yerli ormancı olarak senin önündeki isimler kimler ve onları ne kadar sürede yakalayabileceğini düşünüyorsun?
Psychoferret: Kendimden daha iyi gördüğüm ormancılar Stomaged ve Closer diyebilirim. Onların dışındaki oyuncularla aramda pek bir fark yok. Eğer Yaz Mevsimi’ndeki gibi sıkı çalışırsam kısa bir sürede onları yakalayabileceğimi düşünuyorum.
IW kadrosunda hep 5 Türk ile oynadın. Gelecekte yabancı oyuncular ile oynayacak olsan uyum problemi yaşar mısın?
Psychoferret: Başlarda biraz alışma sürecine ihtiyaç duyabilirim ama onun dışında herhangi bir sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum.

2020 Kış Mevsimi’nde ligin 9 takım olarak oynanması takımları nasıl etkileyecek?
Psychoferret: Sanırım her hafta bir takım 2 maç yerine 1 maç oynayacak. Bu takımlar açısından iyi olabilir çünkü diğer takıma daha fazla çalışabilirler fakat izleyici zevkinin düşeceğini düşünüyorum.
Kullanıcı adının bir hikayesi var mı?
Psychoferret: Ferret sevgim diyebilirim.
Son olarak eklemek istediğin bir şey var mı?
Psychoferret: 1. mevsimindeki bir Ferret’ten daha tehlikeli ne olabilir? 2. mevsimindeki Ferret.

İfade İle Yorumla

0
1
2
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir