Psychoferret: "Final beklediğimden daha yakın geçti."

Please log in or register to like posts.
Haberler

Akademi Ligi’nde mutlu sona ulaşan İstanbul Wildcats’in şampiyonluğuna büyük katkı sağlayan ormancısı Mert “Psychoferret” Çakmak ile bir röportaj gerçekleştirdik.
İlk olarak yarı final hakkında konuşalım seninle. SUP’u 3-0 yenmenize karşın maçta iki taraf da çok bariz hatalar yaptı. Bize biraz yarı finalden bahsedebilir misin?
SUP makro anlamda ne yapması gerektiğini ve nasıl yapması gerektiğini biliyordu fakat takım savaşlarını nasıl oynayacaklarını bilmiyorlardı. Takım savaşlarında öne geçmeyi başardık ve seriyi kazandık.
Yarı finalde korkusuzca dalıp çaldığın ejder ve baronlar finalde de devam etti. Nasıl ayarlıyorsun bu zamanlamayı? Çalacağını biliyor muydun?
Barona ve ejdere gelen hasarı yaklaşık olarak tahmin edip kaç saniye sonra girmem gerektiğini düşünüyorum. Çaldığım maçlarda oldukça geriye düşmüştük ve tek kazanma koşulumuzun baronu çalmak olduğunu biliyordum.

Sahnede madalyaların verildiği sırada Robogod, Hetzenauer’a, “Başarısız grafiğimize sebebiyet veren, takım içindeki teknik problemleri anlatabilirim.” demişti. Robogod’dan dinleyemedik, onun yerine senden dinlesek?
Scrim’lerde sorunlar yaşanıyordu, yeterince verimli geçmiyordu. Çoğu zaman bir sorun çıkıyordu.
FB karşısında son maça kadar başa baş bir mücadele ortaya koydunuz. Fakat son oyun, gücünüzü ortaya koyup net bir galibiyet aldınız. Bize finali yorumlar mısın?
Final beklediğimden daha yakın geçti. Aslında finalin beşinci maç gibi olmasını bekliyordum. Kaybettiğimiz maçlarda kişisel hatalarımızdan dolayı kaybettiğimizi düşünüyorum.
Kendi oyununu ve oyun stilini nasıl değerlendirirsin? İstanbul Wildcats’in sana neden ihtiyacı var? 
Genellikle agresif oynayan bir oyuncu olduğumu düşünüyorum fakat pasif oynamam gerekirse öyle de oynayabiliyorum. Takımımızdaki oyuncular oldukça agresif oynamayı seviyor ve ben de bu agresifliği tamamladığımı düşünüyorum.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde sence hangi takım şampiyonluk için güçlü gözüküyor?
Supermassive güçlü gözüküyor.
Seneye nasıl bir Psychoferret göreceğiz? Bu ara dönemde kendini hangi konularda geliştirmeyi düşünüyorsun?
Ligi domine eden bir Psychoferret göreceksiniz. Kendimi makro anlamda geliştirmeyi düşünüyorum.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir