Pyosik: Gelişen bir takım ve gelişen oyuncular olmak için her zaman çok çalışacağız.

Please log in or register to like posts.
Haberler

Röportaj: Simge Nur Erten

Çeviri: Sercan Tuncel

Düzenleme: Sıla Öz

 

Takımında akademi takımından gelen oyuncular var, onların performansları hakkında ne düşünüyorsun? 

Bence bizi ve takımı çok iyi takip ediyorlar. Beklenenden daha iyi performans gösteriyorlar. 

NS’e karşı aldığınız galibiyet için tebrikler, herkesi şaşırtıp Udyr seçtin ve harika bir performans sergiledin. Onu seçmeye nasıl karar verdin, Udyr hakkında ne düşünüyorsun? 

Kanavi Udyr’ı maçtan sadece iki gün önce önerdi. Tekli derecelide ve antrenman maçlarında oynadım. Udyr antrenman maçlarında beklenenden daha yüksek bir data gösterdi ve ben de onu maçta kullandım. Turbo Kimyasal Tankı eşyasını alana kadar normal oynamalısınız. Turbo Kimyasal Tankı aldıktan sonra karşı takımın koridor oyuncularını beklenmedik baskınlarla dövebilirsiniz. 

Geçen yıl ve bu yılın plan ve yasaklama/seçim ekranı stratejisi arasındaki farklar neler? 

Geçen yıl düzensiz bir yönteme dayalı oynadık ama bu yıl temel şeylere daha çok odaklanıyoruz. Şuan DRX’in geçici koçu SSONG yasaklamalar  ve seçimleri yapıyor, ben de takip etmeye ve onun stratejisine dayalı olarak oynamaya çalışıyorum. 

Sen ve Peanut maç sonunda saklambaç oynuyordunuz, o saklambaç oyunu hakkında konuşabilir misin? 

Peanut’ı takip ettim ve duvarın diğer tarafına geçti. Ben de onu takip etmek için sıçra kullandım. Peanut duvarın diğer tarafında bekliyordu ve kendime dedim ki “Ah, O saklambaç oynayacak. İşte başlıyoruz.” Ben sadece oyun bitene kadar onu takip ettim. 🙂  

Yeni eşyalar oyundaki birçok dinamiği değiştirdi, bu sizin oyun tarzınızı nasıl etkiledi? Geçen yılla kıyaslarsan aradaki farklar neler? 

Bence geçen yıl şampiyon seçerken seçenekler kısıtlıydı ama yeni eşyalar sayesinde çeşitli şampiyonları kullanmak için daha fazla şans var. Ben kişisel olarak eşyalardaki değişiklerin ve yeni yamaların iyi olduklarını düşünüyorum. 

2021 için hedelerin neler? Pyosik ve DRX’den ne beklemeliyiz? 

İlk aşamada play-offları hedefledik ve ben hâlâ play-offları hedefliyorum. Gelişen bir takım ve gelişen oyuncular olmak için her zaman çok çalışacağız.

Son olarak farklı ülkelerden DRX ve seni destekleyen hayranlara ne söylemek istersin? 

Farklı ülkelerden beni ve DRX’i bilen hayranlarımız olduğu için gerçekten mutluyum, onlara teşekkür ederim. Farklı ülkelerden DRX ve beni destekleyen hayranlara ayrıca teşekkür ediyorum. Her zaman elimizden gelenin en iyisini deniyoruz. Teşekkürler. 

 

İfade İle Yorumla

1
1
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir