Ragner: Amacım rolümde en iyisi olmak

Please log in or register to like posts.
Haberler

Dark Passage’da geçirdiği sezonun ardından Galatasaray Espor’a transfer olan Ragner ile transferi ve sezon beklentileri hakkında konuştuk.

Ragner
Ragner

Esporin olarak Galakticos ve Galatasaray’dan teklif aldığını söylemiştik. Galatasaray’ı seçme sebebin neydi?
Ragner: Galatasaray ile devam etmemin benim için daha iyi olacağını düşündüm, hem kadro hem de bir futbol takımının espor kulübü olduğu için.
VFŞL 2019 Kış Mevsimi’nde Dark Passage ile adeta bir yıldız oyuncu performansı gösterip ödül aldın. Bu mevsim En İyi Üst Koridor ödülünü kazanabilir misin?
Ragner: Amaçlarımdan birisi de bu tabii ki, kendimi hızlı ve çok geliştirdiğimi düşünüyorum ama elbette hala öğrenmem gereken şeyler var.
Şu ana kadar oynadığın takımlara göre ilk defa şampiyonluk adayı bir kadroda mücadele edeceksin. Takımının kadrosu hakkında ne düşünüyorsun?
Ragner: Ben kadromuzun gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. Her takımda olduğu gibi bizde de sorunlar olacaktır ama amacımız onları çözüp şampiyonluğa oynamak.
VFŞL 2019 Yaz Mevsimi’nde en büyük rakiplerinizden 1907 Fenerbahçe üst koridora eski SKT oyuncusu Untara’yı transfer etti, bununla ilgili ne düşünüyorsun?
Ragner: Uzun bir süre profesyonel arenada bulunmadı ama çok deneyimli bir oyuncu, elimden gelenin en iyisini yapacağıma eminim.

Henüz daha genç bir oyuncusun gelecek hedeflerin neler?
Ragner: Amacım rolümde en iyisi olmak, ailemi mutlu etmek ve yurt dışında oynamak.
Takımınızın yabancı oyuncuları hakkında ne düşünüyorsun?
Ragner: BalKhan’ın oynadığı şampiyonları beğeniyorum, İngilizcesi de oyun içinde gayet yeterli, biraz daha alışmamız lazım. GBM ile oynamak beni mutlu ediyor çünkü oyun bilgisi üst düzeyde olan bir oyuncu bana çok şey katabilir.
Untara, Wiz ve fabFabulous, Stomaged’e karşı BalKhan ile kendini ne seviyede görüyorsun?
Ragner: Aramızda herhangi bir fark görmüyorum. Bence önemli olan uyum ve oyun içi nasıl anlaşabildiğimiz.
Sence lig şampiyonluğuna ulaşabilecek misiniz?
Ragner: Ulaşmayı gerçekten çok istiyorum. Kadromuzu ve oyuncuları beğeniyorum, bence hepsi kendi rollerinde çok iyiler.

Geçtiğimiz mevsim kendini çok fazla geliştirdiğine şahit olduk, bunu neye bağlıyorsun?
Ragner: Çünkü gerçekten bunu yapabiliceğimi biliyorum, buna inanıyorum, hep her şeyden çok bu oyunda bir şeyler elde etmek istiyorum ve örnek aldığım insanların elde ettiklerini elde etme isteği beni çok hırslandırıyor.
Spor kulüplerine bağlı espor takımlarında çok fazla taraftar baskısı oluyor, kendini bu baskıya hazır hissediyor mu, bu konuda ne düşünüyorsun?
Ragner: Çok duygusal bir insanım o yüzden bu baskıyı kaldırmak zor olabilir. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum, bazen zorluklar olacaktır ama bu tarz durumlara alışmak gerek.
Bursa’ya baktığımızda Ragner ve Hades’in keşfedilmesinde önemli rol oynadıklarını görüyoruz. Bu Türkinator’un başarısı mıydı yoksa Bursaspor’un mu?
Ragner: Türkinator, Macro Maniacs’da koçluk yaparken benim nickim BURASI NERESI’ydi ve beni takip ediyordu. Bursa’ya geçiş yaptığında beni almak istedi, bana şans tanıdı, tabii ki Bursaspor da bu şansı verdi. Hem Türkinator’a hem de Bursa’ya bu şansı tanıdıkları için teşekkür ederim.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir