Rekkles: iG’yi iki kere yendik. Bu rastgele ya da şansa olmadı

Please log in or register to like posts.
Haberler

2018 Dünya Şampiyonası yarı finaline Kuzey Amerika temsilcisi Cloud9’ı 3-0 gibi net bir skorla geçen Fnatic, Güney Kore basınına açıklamalarda bulundu.
Rekkles Caps
Geçtiğimiz yılki Fnatic ile bu yılki Fnatic arasında ne fark var?
Dylan Falco: Biz daha tecrübeli bir takımız. Ayrıca bu sene YoungBuck da var.
7 yıl sonra Fnatic’in tekrar finale çıkması hakkında ne düşünüyorsun?
Rekkles: Bence o kadar önemli değil. Eğer kazanırsak bir anlamı olur ama kaybedersek insanlar bunu bir yıl içinde unutacaktır. Bu sebeple kimsenin tatmin olduğunu düşünmüyorum. Belki taraftarlar olmuştur ama bizim için konuşursam, biz kazanmak için oynuyoruz.
Finale çıkmak nasıl bir duygu?
Rekkles: Sadece kazanmak istiyorum.
Broxah: Mutluyuz. Eğer şampiyon olursak, o zaman kutlama yapacağız.
Oyun sırasında ne zaman kazanacağınızı düşündünüz?
Caps: Elde ettiğimiz üstünlüğü kullanmaya çalıştık. Sanırım Baron güçlendirmesini almamız maçı bitirdi. Ondan sonra sadece minyon dalgalarını ittirdik.
Finallerde D Grubundan iki takım karşılaşacak. Bu turnuvada, orta koridorlar çok öne çıkıyor. Rakibin Rookie, seninle karşılaşmak istediğini söylemişti. Sen bu konuda ne düşünüyorsun?
Caps: Dünya Şampiyonası’na gelirken, Rookie ile karşılaşmayı çok istiyordum. Grup aşamasında onun oyun tarzını ve güçlü yanlarını anlamayı başardım. Ona kıyasla, bu Dünya Şampiyonası’nda kendimi çok fazla gösteremedim. Bana sorarsanız, grup aşamasında oynadığı gibi oynayacak. Önümüzdeki hafta boyunca daha iyi performans göstermek için çalışacağım.
Fnatic’in finalde iG’yi yenme ihtimali sence nedir?
Rekkles: Bizim şansımız onlara göre daha yüksek. Tabii ki, onlar da finalde olmayı hak ediyor. Grup aşamasında onları iki kere yendik ve bence bu rastgele ya da şansa olmadı. Korkmuyorum. Onlardan daha iyi olduğumuza inanıyorum.
Rookie dün yaptığı açıklamada LeBlanc’ın orta koridor için iyi bir seçim olduğunu söyledi. Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Ayrıca, üçüncü karşılaşmada Fnatic, ormanda öncelik bir tercih olmayan Rek’Sai’yi aldı. Onu neden seçtiniz?
Caps: LeBlanc çok güçlü. Rakibimiz orta koridora çok yasaklama ayırdı; sanırım üç şampiyon yasakladılar. O yüzden LeBlanc’ı seçtik. Ayrıca erken oyunda da çok güçlü.
Invictus Gaming’in kadrosunda Güney Koreli oyuncular olsa da, birçok Güney Koreli finallerde Fnatic’i destekleyecek. Bu size ne hissettiriyor?
Dylan Falco: İnanılmaz bir şey. Şu anda Güney Kore’de oynuyoruz ve Güney Koreliler bizi destekliyor. Böylece bizim tarafımızda hem Avrupa hem de Güney Kore olacak.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir