Riot, EU LCS Mevsim Finalleri için 300'ün üstünde şehirle görüşüyor

Please log in or register to like posts.
Haberler

Riot geçtiğimiz aylarda EU LCS’in geleceği hakkında bir açıklama yaparak EU LCS Mevsim Finalleri ‘nin yapılacağı şehirlerin artık Riot çalışanları tarafından seçilmeyeceğini duyurdu. Bunun yerine Riot, Mevsim Finalleri’ne ev sahipliği yapabileceğine inanan şehirlerin görüşeceklerini kabul edeceğini belirtti.
EU LCS Mevsim Finalleri
Yapılan açıklamada, Mevsim Finalleri için 300’ün üzerinde şehirle görüşme halinde olduğu belirtildi. Riot Games direkt şehirlerle çalışarak onlara; mevsim finallerinin düzenleneceği, gerekli internet altyapısına ve kapasiteye sahip mekanların sağlanmasında ve EU LCS takımlarına sponsor bulmada yardımcı olacağına inanıyor. Ayrıca şehrin ulaşım ve konaklama imkanları da şehir seçiminde etkili olacak.
Bu yıl EU LCS Yaz Mevsimi Finali, 8-9 Eylül tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde yapılacak. Ardından Riot Games, 2018’in sonuna doğru 2019 ve 2020 yıllarında düzenlenecek 4 mevsim finalinin hangi şehirlerde yapılacağını açıklayacak. Böylece taraftarlar ve gazeteciler planlamalarını daha kolay yapabilecekler.
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir