Dedikodu: Royal Bandits Froggen'ı mı hedefliyor?

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bu sene inanılmaz bir başarıya imza atan ve VFŞL’deki ilk senesinde hem KMF hem de TBF sahnesine çıkan Royal Bandits, mevsimin sonlanmasıyla çeşitli ayrılıklara konu olmuştu. Önce Abbedagge’nin ardından da Freeze’in gelecek mevsim VFŞL’de olmayacağını gösterircesine yayınladığı mesajların ardından, Broken Blade de EU LCS’te oynama arzusunu dile getirmişti.

Royal Bandits Froggen'ı alabilir mi?
Royal Bandits Froggen’ı alabilir mi?

Artık bir “meme” haline gelse de açıklayamayacağımız kaynaklardan aldığımız haberlere göre, RB birkaç gün önce Froggen’a ulaşmak için bazı girişimlerde bulundu. Esporin olarak takımın Froggen’a ulaşmayı başarıp başaramadığına dair bilgi sahibi değiliz, ancak TBF finalistinin Danimarkalı yıldızı kadrosuna katmak için harekete geçtiği bilgisi gerçek.


Aldığımız haberlerin ardından bugün RB menajeri Mert Tanrıverdi ve takımla devam edeceği duyurulan koç Enatron’ın bu konuşması, Froggen olmasa bile çok yıldız bir ismin RB’ye katılabileceği izlenimini uyandırdı. 2019 yılı için tüm takımların hala değerlendirme aşamasında olmasına ve hiçbir takımın VFŞL’deki yerinin garanti olmamasına rağmen, Royal Bandits ligde yer almak adına güçlü adaylardan biri olarak görülüyor.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir