Royal Never Give Up tekrar LPL şampiyonu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Royal Never Give Up nefes kesen mücadelenin ardından Invictus Gaming’i 3-2 yenerek LPL şampiyonu olmayı başardı.
Royal Never Give Up
Nanjing kentine bulunan 61.443 kişi kapasiteli Nanjing Olympic Sporlar Merkezi’nde oynanan karşılaşmaya Royal Never Give Up dünya yıldızı oyuncusu Uzi’nin harika performansıyla başladı ve ilk iki karşılaşmada rakibine direnme şansı vermedi. Üçüncü karşılaşmada IG Rookie sahneye çıkarak takımının seride ilk galibiyetini güzel Zoe performansıyla aldı. Dördüncü karşılaşma dengeli geçse de, Rookie’nin iyi performansına TheShy’ın eşlik etmesi ve makro oyundaki üstünlükleri Invictus Gaming’in seriyi 2-2’ye getirmesini sağladı.
Serinin son karşılaşmasına Invictus Gaming üstün başladı. Ancak Uzi’nin 17. dakikada üçte üç yapması Royal Never Give Up’a maça tutunma şansı sundu. Invictus Gaming bu maçta da makro oyundaki üstünlüğünü objektifleri alarak devam ettirdi ve 27. dakikada RNG’nin inhibitörlerini almayı başardı. Invictus Gaming maçın 32. dakikasında ikinci kez Baron güçlendirmesini aldı ve sonrasındaki savaşta dört takım üyesini kaybetti.  Makroda geri kalan RNG bunun üstüne kendi üssündeki iki Nexus kulesini de kaybetti. Maçın Invictus Gaming tarafından kazanıldığı düşünülürken Royal Never Give Up, adına yakışır şekilde, pes etmedi ve 39. dakikada maçın kaderini belirleyen takım savaşını kazanmayı başardı ve şampiyonluğa uzandı.
Royal Never Give Up aldığı şampiyonlukla Worlds 2018’de Çin bölgesinin birinci takımı olarak gitmeye hak kazandı. Invictus Gaming ikinci sıradan gitmeyi garantilerken, Çin’in şampiyonaya göndereceği üçüncü takım bölge maçlarının sonunda belli olacak.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir