Scarlet 'ın nick'i değişti!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Kadro kilit tarihinin gelmesiyle gelişmeler bitmek bilmiyor. Bir yeni gelişme de HWA GAMING’in yeni orta koridoru Scarlet ‘tan geldi.
Eskiden nick’i ScarletRedHands olan oyuncu, EU Yükselme Ligi’nde oynadığı sırada bu nick’in kısaltması olan SRH‘i kullanıyordu. Sonrasında nick’ini değiştirerek bu nicki yapan ve son 2 mevsimdir bu nick ile olarak oynayan Avusturyalı orta koridor Türkiye’ye transfer olunca ortaya bir sorun çıktı.Kimin nicki daha uzun süredir kullanmakta olduğuna bakıp, ismi daha geç kullanmaya başlamış olanla iletişime geçerek ismini değiştirmesini rica ettik.


Hem Riot Games Türkiye’nin ünlü yorumcularından Can “Scarlet” Çaldıran‘ın hem de HWA’nın yeni orta koridoru Marcel Wiederhofer‘in Scarlet nick’ine sahip olması sebebiyle ortaya çıkan nick benzerliği sebebiyle genç oyuncu nick’ini değiştirmek durumunda kaldı. 2013 yılında pro oyuncu olarak bu  nick’i kullanan ve o dönemden beri aynı nick’e sahip olan Can Çaldıran’ın bu nick’le olan mazisinin daha uzun süreli olması sebebiyle, HWA GAMING’in orta koridor oyuncusu nick’ini Scarlet’ın tam tersi olan telracS olarak değiştirdi.
Yine birçok kez kendisine Scarlet diyecek olsak dahi, HWA’nın yeni yıldızı bundan böyle profesyonel kariyerine telracS olarak devam edecek.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

  1. adam bütün avrupa’da bu nickle tanınıyorken sırf alakasız bir sunucu ile çakışmasın diye adama resmen “sen bundan sonra scarlet kemal” ol demişler, şu riot baya ilginç şirket ya

    • Alakası yok, bu oyuncunun nick’i ScarletRedHands’in kısaltması olan SRH’di, sonrasında geçtiğimiz yıl Scarlet yaptı ve aslında yapmaması gerekiyordu. Dünyadaki tüm sunucuların nick’leri kendine ait, oyuncuların da öyle. Nasıl ben gidip yarın nick’imi Naru yapamazsam, Naru da yarın gidip nick’ini tonbaliklimakarna yapamaz.
      Birisinin nick’ini gidip Phreak, Deficio, Quickshot yaptığını düşünsene. En başta Scarlet yapmaması gerekiyordu nick’ini, ki bunun da ötesinde Türkiye’deki Scarlet 2012’den beri pro oyuncu.

  2. Birisi nick’ini istediği zaman Phreak, Deficio ya da Quickshot yapabilir, zira farklı bölgelerde bulunup aynı nick’i kullanan onlarca oyuncu var; Sky, Pride ve daha birçok örnek mevcut. Yanlış bilgilendirme yapmayalım. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir