Shernfire, Dire Wolves’tan gönderildi

Please log in or register to like posts.
Haberler

Malezyalı ormancı Shern “Shernfire” Cherng Tai, OPL temsilcisi Dire Wolves’tan gönderildi.

Shernfire
Shernfire

Ocak 2017’de Dire Wolves’a katıldıktan sonra takımının ligi domine etmesine büyük katkı sağlayan Shernfire, takımının bugün yaptığı açıklamayla gönderildi. Oyuncunun, 2018 Dünya Şampiyonası ön elemeleri öncesinde aldığı iki maçlık cezayla takımını yalnız bırakmasının bu kararda etkili olduğu düşünülüyor.
Shernfire ayrılığıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bugün ben ve Dire Wolves yollarımızı ayırmaya karar verdik. İyi günlerimiz oldu, kötü günlerimiz oldu. Çok çılgın bir maceraydı. Dire Wolves, beni 2 yıl önce Kore’de yalnız bir oyuncuyken aldı ve o zamandan beri kendimi çok geliştirdim. Dire Wolves’a 2019 yılında başarılar diliyorum ve gelecekte yollarımızın tekrar kesişmesini umuyorum.
Dire Wolves’un kurucusu ve CEO’su Nathan “Rippii” Mott, ayrılıkla ilgili görüşlerini paylaştı: “Shern için gelecekte ne olur bilmiyorum ancak çok başarılı olacağını biliyorum. Shernfire kadar işine dört elle asılan biriyle daha çalışmadım. Shernfire’ın bizimle ulaştığı başarıları kimse unutamaz.
2018 Dünya Şampiyonası’nda Shenfire’ın ceza aldığı maçlarda onun yerine geçen Toby “UDYSOF” Horne’un takımın asıl ormancısı olup olmayacağı bilinmiyor.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir