Smoothie Echo Fox'a takası hakkında konuştu

Please log in or register to like posts.
Haberler

Smoothie geçtiğimiz hafta yaşanan takasın ardından Echo Fox’a transfer olmuştu. Cumartesi günü Echo Fox’la çıktığı ilk maçta galibiyet alan Smoothie, maçın sonrasında takas hakkında InvenGlobal’a konuştu.

Echo Fox’a transfer oldun. Yeni takımını sevdin mi? Artık birinci sırada olan takımdasın.
Smoothie: Echo Fox takıma katıldığım ilk günden itibaren bana çok iyi geldi. Tüm çalışanlar ve oyuncular bana çok iyi davrandılar ve ne istediysem verdiler. Bana çok yardımcı oldular, iyi bir hafta oldu.
Echo Fox’ta sana özellikle iyi davranan belirli bir kişi var mıydı?
Smoothie: Tek bir kişi olduğunu söyleyemem. Takımın ortaklarından biri bana çok yardımcı oldu ve bu hafta sonu çok çalıştı. Hakkında çok fazla konuşamam ama bana çok yardımcı oldu. Oyuncular açısından düşünürsem, hepsi bana karşı çok iyiydi. Benimle çalışacak olmak onları heyecanlandırmıştı ve bu çok hoşuma gitti. Umarım takıma Worlds yolunda olabildiğince çok yardımım olur.
Echo Fox’a katılmadan önce takımda yakın olduğun biri var mıydı?
Smoothie: Echo Fox’a katılmadan önce kimseyle yakın değildim. Ancak daha önce Team Liquid’de Dardoch ile oynamıştım, o yüzden anlaşabildik. Takımdaki herkes güzel kişiliklere sahip. Özellikle Huni çok eğlenceli. Çok dost canlısı ve şakalaşmayı seviyor. Çok iyi bir takım arkadaşı.
Echo Fox’tan başka transfer seçeneğin var mıydı?
Önümde iki seçeneğim daha vardı. Nihayetinde, öncelikli olarak, Worlds’e gidebilecek potansiyeli olan bir takıma katılmak istedim. Daha çok maaş ya da parayı tercih edebilirdim ama şu an istediğim şey bu değil. Gerçekten Worlds’e gitmek istiyorum ve çok iyi olduğumu kanıtlamak istiyorum. Cloud9 akademi takımında geçirdiğim sürenin buna izin vermeyeceğini düşündüm. Worlds’e gitme şansım olmasını istiyordum, o yüzden Echo Fox’a katıldım çünkü takım çok iyi.
Takası sen mi istedin?
Smoothie: Evet benim kararımdı. Echo Fox’a değer katabileceğimi hissettim; farklı takım arkadaşlarıyla çalışmak istedim. Cloud9’da 10 kişilik bir kadro olduğunu söyleyebilirsiniz ve onlar da takım arkadaşlarım ama onları her gün görüyordum. Hiç değişmiyordu ve ben de farklı bir takımda ne yapabileceğimi görmek istedim. Şu ana kadar işler iyi gidiyor. Bu fırsat için çok mutluyum ve Jack’e yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.
Röportajın geri kalanını İngilizce olarak InvenGlobal‘da bulabilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir