Snowflower ve Irean başka takımlarla görüşme izni aldı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bahçeşehir SuperMassive’in yıldız destek oyuncusu No “SnowFlower” Hoi-jong ve koçu Heo “Irean” Yeong-cheol ayrılık sinyali verdi.
SnowFlower Irean
Takımın bu sezon kazandığı iki mevsim şampiyonluğunda da çok büyük payı olan SnowFlower, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, takımıyla sözleşmesi devam etmesine rağmen, tıpkı takım arkadaşı GBM gibi, diğer takımlarla görüşme izni aldığını duyurdu. Bu duyuruya verilen cevaplardan belki de en dikkat çekeni, NA LCS’in sunucusu Ovilee May’in kendisini Amerika’ya çağırması oldu.


SnowFlower’la birlikte, takımın koçu Irean’da kişisel Twitter hesabı üzerinden başka takımlarla görüşme yapabilmek için izin aldığını duyurdu.


Profesyonel hayatına Rebels Anarchy’de başlayan oyuncu, ardından Afreeca Freecs ve Jin Air Green Wings’de oynadı. 2018 sezonunun başında Bahçeşehir SuperMassive’e katılan Güney Kore’li oyuncu, takımıyla 2018 Bahar Mevsimi ve 2018 Yaz Mevsimi şampiyonluğu yaşarken, kişisel olarak 2018 Bahar Mevsimi En Değerli Oyuncusu ödülünü almıştı.
Güney Koreli koç Irean, profesyonel hayatına Tempest’ta nişancı olarak başlamıştı. Xenics Storm’da oyunculuğu bırakan Irean, Vietnam ekibi Saigon Fantastic Five’da analist olarak görev aldı. Takımın dağılmasıyla Saigon Jokers’a geçen Irean, önce analistlik yaparken ardından koçluğa yükseldi. Sonrasında Team Vitality’de kısa süren ve başarısızlıkla süren macerasını takiben Çin 2. lig ekibi DS Gaming’e geçti. Bu sezonun başında Bahçeşehir SuperMassive’e gelen Irean, en başarılı dönemini geçirdi ve 2018 Kış Mevsimi ve 2018 Yaz Mevsimi şampiyonluğu yaşadı.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir