StarScreen: Çok çalışıp Avrupa’ya gidecek duruma gelebileceğime inanıyorum.

Please log in or register to like posts.
Haberler

İstanbul Wildcats, Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nin üçüncü haftasını 2-0’la kapattı. İki maçta da en değerli oyuncu seçilen üst koridor oyuncusu Soner “StarScreen” Kaya’dan kısa bir değerlendirme aldık.

Önce Fenerbahçe’ye sonra da Dark Passage’a karşı galibiyet alıp haftayı namağlup kapattınız. Bu hafta ne değişti?
İlk 2 haftada bir rakip dışında tüm rakiplerimiz lige göre oldukça güçlülerdi. Biz yine de elimizden geleni yapıp en iyi şekilde oynadık. Maçların çok yakın geçmesine karşın bunlardan sadece bir tanesini kazanabildik. Bazı maçlar öndeyken maçı verdik. Maçlardaki hatalarımızı görerek bu haftaya çalıştık. Çoğu hatamızı maçlarda görüp düzeltebildiğimiz için bu haftaya oldukça çalışmış bir şekilde gelip maçlarımızı kazandık.
İki maçta da en değerli oyuncu seçildin. Nasıl hissediyorsun? Kendini nasıl geliştiriyorsun?
İki maçta da en değerli oyuncu olmam çok iyi hissettirdi ve gelecek haftalar için kendimi daha iyi motive etmemi sağladı. O yüzden buradan beni en değerli oyuncu seçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
Potansiyelini nasıl görüyorsun? İzlediğin ya da karşısında oynadığın rakiplerinden hangilerini iyi buldun?
Rakiplerim arasından sayabileceğim Ragner ve Luana iyi oyuncular. Koridorda nasıl oynanması gerektiğini biliyorlar ve onlar da kendilerini bayağı geliştirdi.

Geçen mevsimden bu yana hem takım olarak hem bireysel olarak performanslarının bu denli gelişmesini neye yoruyorsun?
Potansiyelimi yüksek görüyorum şimdiden daha ikinci mevsimim olmasına rağmen kendimi bayağı geliştirdiğimi düşünüyorum. Çok çalışıp Avrupa’ya gidecek duruma gelebileceğime inanıyorum. Takımca genç oyuncular olduğumuz için çok fazla çalışmamız gerektiğini biliyorduk. O yüzden arayı çok soğutmadan kendimizi geliştirmek için geçen mevsim bittikten sonra çok kısa bir ara verip çalışmalara devam ettik. Zaten bunun meyvelerini de almaya başladık.
Bir de özel bir soru. “Heijan”a benzediğinin farkında mısın?
İlk defa böyle bir benzetme aldım. Benzediğimi düşünmüyorum ama benzetildiğime göre belki de biraz benziyorumdur. Emin değilim.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir