Tarzan: SKT'nin üssüne yaklaşırken tüm vücudum titriyordu

Please log in or register to like posts.
Haberler

LCK 2019 Bahar Mevsimi’nin yedinci haftası, bu yılın şu ana kadar en çok beklenen serisine sahne oldu. Baştan sona çekişmeli geçen seride Griffin, SKT’yi 2-1 ile geçmeyi başardı ve galibiyet serisini sürdürdü. Nefes kesen üçüncü maçın ardından MVP seçilen Lee “Tarzan” Seung-yong, Korizon ile kısa bir röportaj yaptı.
Tarzan
Griffin, LCK’e verilen iki haftalık aranın ardından tekrar sahneye döndü. Verilen arayı nasıl geçirdin?
Biraz dinlenebildik, bunun yanında antrenmanlara da çok ağırlık verdik. İki haftalık bir ara oldu ve böylece yeni şampiyonlar ve stratejiler deneme şansımız oldu.
Serinin ilk karşılaşması Griffin için çok iyi gitmedi. SKT’ye karşı ilk maçı kaybettiniz. Maçın ardından stratejinizde değişikliğe gittiniz mi?
İlk maçı kaybetmemizin ardından, takımımız mevcut seçimlerle zorlanıyormuş gibi göründü. Nocturne’e karşı çok iyi cevap verebilecek bir takım kompozisyonu kurdular, bu sebeple biz de hemen kendi kompozisyonumuzu düzelttik.
Serinin ikinci karşılaşmasında Sword, zayıflatılmasına rağmen Urgot’u seçti.
Sword şampiyona çok güveniyordu. Zayıflatmanın koridor aşamasını vurduğunu düşünüyorum. Urgot’un mana yenilenmesi ve canı zayıflatıldı. Buna rağmen, Sword kendine çok güveniyordu ve bu sebeple onu tercih etti.
İkinci karşılaşmada Elise ile harika bir performans gösterdin. Alt koridorda kule altında yaptığın baskınla Griffin’in kartopu etkisi yaratmasını sağladın.
Elise kule altı baskınları atmak için ideal bir şampiyon, bu sebeple rakip ormancı orada olsa bile bu baskını atabileceğimiz inancıyla geldik. Bence iyi sonuç verdi, antrenmanlarda aldığımıza benzer bir sonuç verdi.
Üçüncü karşılaşmada senin Evelynn ile yaptığn inanılmaz üs yarışı hakkında konuşmalıyız. Evelynn’in yeteneklerini kullanarak rakibin üssüne gizlice girdin ve attığın totemle SKT’nin kaderini belirlemiş oldun.
O anın hemen öncesinde bir takım savaşı kaybettiğimiz için, eğer bu deneme sırasında yakalansaydım maçı kaybedecektik. Eğer bir kontrol totemine yakalansaydım, maç bizim için çok zora girecekti. SKT’nin üssüne yaklaşırken tüm vücudum titriyordu, çok gergindim. Maç bittikten sonra bile ellerim titremeye devam etti, durduramadım.
Bugün Chovy’nin takımdaki birinci yıldönümü. Onu tebrik etmek için bir şeyler söylemek ister misin?
Chovy, birinci yıldönümün dolayısıyla seni kutlarım. Beraberce iyi oynamaya devam edelim ve birlikte öne çıkalım.
Kaynak: https://korizon.net/tarzan-on-the-insane-backdoor-on-evelynn-if-a-pink-ward-spotted-me-the-game-would-have-been-difficult-for-us-so-i-was-shaking-my-entire-my-body-as-i-was-approaching-the-skt-base-i-was-extremel/

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir