VFŞL'de finalin adı Royal Bandits – Bahçeşehir SuperMassive

Please log in or register to like posts.
Haberler

Bugün oynanan yarı final serisinde Bahçeşehir SuperMassive, 1907 Fenerbahçe’yi 3-1 geçerek mevsim finalleri geleneğini sürdürdü. Büyük heyecana sahne olan seri 1907 Fenerbahçe’nin üstünlüğü ile başladı. İlk maçta geri düşse de aldıkları ejderler ile kazanan 1907 Fenerbahçe, ikinci maça avantajlı çıkan takım oldu.
İkinci maçta genel olarak üstün olan takım Bahçeşehir SuperMassive, Zeitnot ve fabFabulous’ın hasar önderliğinde ve SnowFlower’ın müthiş ölüm cezalarıyla maçı kazandı.


Üçüncü maçta alışılmışın dışına çıkan takımlar nişancıyı koru kompozisyonuna gitti. SUP tarafında Caitlyn, Lulu ve Tahm Kench gibi seçimler yapılırken 1907 Fenerbahçe tarafında Padden’a Draven seçildi. Zeitnot’u çok iyi koruyan Bahçeşehir SuperMassive, erken oyunu çok iyi oynayamasa da oyunun geç safhasında rahatça kazanmayı bildi.
Dördüncü maçta Zeitnot’a çok güvenen takım 1907 Fenerbahçe’nin Kai’Sa seçimine yanıt olarak Kog’Maw tercih etti. Kog’Maw ve Orianna seçimini çok iyi kullanan SUP, Zeitnot’u koruyarak onun hasar vermesini sağladı ve dördüncü maçı kazanarak ismini finale yazdırmayı başardı. Kurulduğu günden beri her mevsim finale yükselmeyi başaran Bahçeşehir SuperMassive, 16 Eylül’de TBF için Royal Bandits’in karşısına çıkacak.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir