VFŞL'de mevsimin en iyileri açıklandı

Please log in or register to like posts.
Haberler

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2018 Yaz Mevsimi’nin en iyileri dün maçların bitişiyle açıklandı. Bu mevsim ilginç bir kararla “En Değerli Oyuncu” ödülünü kaldıran Riot Games, 8 farklı kategoride oyunculara ödül dağıttı. Ayrıca diğer koçların arasından sıyrılan isim için de ödül hazırlandı.
Closer, Hades, telracS gibi isimlerin arasından sıyrılan Humanoid Mevsimin Çaylağı ödülünü alırken, daha önce Galatasaray macerasında aradığını bulamayan Abbedagge En Çok Gelişen Oyuncu ödülünün sahibi oldu. Taraftarların oylarıyla belirlenen Taraftar Özel Ödülü’yse özellikle Çek Cumhuriyeti’ndeki hayranlarının desteğiyle Freeze olarak seçildi.


Bu üç ödülün ardından sıra mevsimin en iyi oyuncularına geldi. Kendi rollerinde en iyi olduğunu kanıtlayan 5 oyuncu ve koç şu şekilde:
En İyi Üst Koridor: Broken Blade – Royal Bandits
En İyi Ormancı:
Kirei – Dark Passage
En İyi Orta Koridor:
GBM – Bahçeşehir SuperMassive
En İyi Alt Koridor:
Zeitnot – Bahçeşehir SuperMassive
En İyi Destek:
Dumbledoge – Royal Bandits
En İyi Koç: Hatchy – Dark Passage
Taraftar Özel Ödülü taraftar oylarıyla belirlenirken, diğer ödüller Riot Games Türkiye sunucu ekibi, koçlar ve takım oyuncularının
Royal Bandits, aldığı toplam 4 ödül ile Mevsim Ödülleri’ne damgasını vururken, Dark Passage 3 ödül, Bahçeşehir SuperMassive ise 2 ödülle mevsimi kapattı. Geçtiğimiz mevsim Stomaged hariç tüm oyuncuları ve koçu ödül alan Bahçeşehir SuperMassive’in bu mevsimki inişli çıkışlı performansı ödüllere de yansımış oldu.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir