Worlds'teki Vietnam temsilcisi PVB oldu!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Vietnam bölgesinde Yaz Mevsimi’nin başında kurulan ve bünyesinde Young Generation’ın isimlerini bulunduran Phong Vũ Buffalo, 12-2lik lig aşamasının ardından finalleri de kazanarak bölgesinin Worlds temsilcisi olmayı başardı.
2018 VCS finalinde rakibi Cube Adonis’i 3-1 mağlup eden PVB, hem bölgesini şampiyon bitirdi hem de Worlds’e katılacak 24. takım olarak yerini aldı.


Phong Vũ Buffalo serinin kazandıkları maçlarında orta koridor oyuncusu Naul ve ormancısı Meliodas’ın uyumu ile erken oyunda karşı ormanda kurdukları baskı takımı öne geçti. Alt koridorda ADC BigKoro, takım arkadaşları tarafından kurulan baskının desteğiyle üstünlük elde etti ve seri sonunda bunun ödülünü alan Phong Vũ Buffalo seriyi 3-1 kapattı.

Takımın tecrübeli orta koridor oyuncusu Naul (Võ Thành Luân) lig aşamasında ve büyük finalde imza karakterleri olan Zoe, Ryze ile maçları domine etti ve yasaklanmaları üstüne çekti. Naul geçtiğimiz sene YG formasıyla Worlds’te te boy göstermişti. Naul dışında takımın ADC’si BigKoro (Đặng Ngọc Tài) değişen metaya ayak uydurmuş gözüktü ve hem stabil hem de garantici oyunuyla takımını şampiyonluğa taşıyan önemli etkenlerin başında geldi.

Bu sene MSI’da gruplara kalan Vietnam bölgesi, bu başarı sayesinde Worlds’e grup aşamasından başlamaya hak kazandı.PVB ve ADN arasında gerçekleşen finalin son maçını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Fnka5jlo3_s

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir