VIT Attila: İlk hafta 2 maç kazanacağız

Please log in or register to like posts.
Haberler

2018 Dünya Şampiyonası grup karşılaşmaları başlamadan önce, Team Vitality’nin nişancısı Amadeu “Attila” Carvalho Esportsmaniacos ile düşündüklerini paylaştı.
VIT Attila
Güney Kore takımları çok disiplinli. Avrupalılara nazaran karşısında oynamak çok daha zor. Yaptığınız hataları çok çabuk cezalandırıyorlar. Size hiçbir şeyi vermiyorlar. Avantaj kazanmak adına her şeyi kendinizin yapması gerekiyor. Yaptığımız antrenmanlarda en önemli şey, kaybetmeniz durumunda bu sonuca ulaştıran sorunları bulmanız ve çözmeniz. Böylece takım doğru şekilde gelişebiliyor.
Yenilgiyi kabullenmiş bir düşünce yapısına sahip olunca, oynayacağız maçlar hakkında olumsuz düşünmenin kimseye yardımcı olacağını sanmıyorum. Hiçbir grup kolay değil. Elimizden gelen her şeyi yapmalıyız çünkü karşılaşacağımız takımlar çok tehlikeli olacaklar. İlk hafta 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet alacağımızı tahmin ediyorum.
Yaptığımız antrenmanları göz önüne alırsak, Güney Kore takımlarıyla karşılaşmak Çin takımlarıyla karşılaşmaktan daha zor. Çin takımlarının oyun tarzı, bizim oyun tarzımıza daha yakın. Bu sebeple onlara daha alışkınız ve kazanma ihtimalimiz daha fazla.
Team Vitality ilk karşılaşmasında 10 Ekim saat 16:00’da Gen.G ile kozlarını paylaşacak.
 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir