League of Legends

Yıldız oyuncu Naru ormancı rolüne geçti

Naru ormancı rolününe geçti

Oynadığı 22 maçta sadece 6 galibiyet alabilen Doğuş Üniversitesi Aurora’da şok edecek bir gelişme yaşandı. Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük yıldızlardan Naru, rol değişimi yaparak ormancı (jungle) rolüne geçti. Naru, bir süredir şu anki gidişattan memnun olmadığını belli edecek tweet’ler atıyordu.

İlk haftalardan bu yana geçmişi mumla aratan Koreli ormancı Wisdom takımdan gönderilirken, 8. haftadan itibaren Naru kendi isteğiyle ormancı rolünü üstlenecek ve DOU Aurora yabancı bir orta koridor transfer edecek. Bu orta koridor oyuncusunun Xico olabileceği gelen duyumlar arasında. Xico 2 gün önce Türkiye’ye geleceğinin sinyallerini veren bir tweet atmıştı. Bu transfer gerçekleşirse, AUR Xico’nun Türkiye’deki 3. takımı olacak.

Daha önce 2015 Sezonu başlamadan önce rol değiştirmesiyle gündeme gelen yıldız oyuncu, DP’nin yeniden yapılandığı süreçte nişancı ya da üst koridor rolüne geçebileceğini ifade etmiş ancak takım daha sonra Elwind ve HolyPhoenix ile yoluna devam etmişti.

2 Yorum

2 Comments

  1. xd

    7 Ağustos 2018 at 06:06

    komik, naru soloq’da bile jungle oynayamıyor

  2. Yusuf

    8 Ağustos 2018 at 22:50

    Abi neden Youtube’u video gelmio bağrı Allah stardaki gibi bir günüm çek senin videolar çok kaliteli seviliosun en sevdiğim anlatıcı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

To Top