YouthCREW'un alabileceği 7 Koreli orta koridor

Please log in or register to like posts.
Haberler

Geçtiğimiz günlerde CoCo ile yollarını ayırdığını açıklayan YouthCREW ‘un orta koridora kimi getireceği merak konusuydu. Biz de bu merakı gidermek adına YouthCREW ‘a gelmesi en muhtemel Koreli oyuncuları derledik.

Cepted

Royal Bandits’e transferi açıklandığından beri Cepted’dan beklentiler büyüktü. Geride kalan Kış Mevsimi de Cepted’ın bu beklentileri fazlasıyla karşıladığı bir mevsim oldu. Koreli oyuncu RBE’nin başarısının mimarlarından biriydi. Buna rağmen RBE – Cepted birlikteliği devam etmedi. Takımdan ayrıldığı duyurulan oyuncu eğer Türkiye’de kalmak istiyorsa YouthCREW’da kendine bir koltuk bulabilir.

Lucete

Kış Mevsimi’nde Dark Passage.Dominos formasıyla istediği performansı gösterememiş olsa da Lucete’in yetenekli bir oyuncu olduğu konusunda şüphe yok. Kötü bir mevsim geçiren DP’nin kadrosunda kendini gösteremeyen genç Koreli, YouthCREW ile birlikte VFŞL sahnesinde aradığını bulabilir

Naehyun

2017 Yaz Mevsimi’nde CREW formasıyla yarı final başarısı yakalayan Naehyun, YC’nin radarına yeniden girebilir. Şu anda hiçbir takımla sözleşmesi bulunmayan oyuncu en son Beşiktaş ile Yükselme Ligi’nde forma giymişti.
 

Rainbow

Son olarak APK Prince formasıyla izlediğimiz genç oyuncu, rotasını yurtdışına çevirecekse YouthCREW onun için harika bir seçenek olabilir. Rainbow hala tecrübesiz olarak nitelendirilen bir oyuncu olsa da yetenekleriyle bu açığı fazlasıyla kapatacaktır.

Ninja

Ülkemizde daha önce HWA GAMING ve Dark Passage.Dominos formalarını giyen oyuncunun yeni adresi YC olabilir. Ninja özellikle işlevsel tercihleriyle akıllarımızda yer etti. Takımda Madness gibi sorumluluk almayı seven bir bir nişancı varken Ninja’dan daha iyi bir seçenek düşünülebilir mi?

TRY

Lucete’in takımdan ayrılmasının ardından Dark Passage.Dominos orta koridoru TRY’a emanet etmişti. Ancak TRY takım için beklenen etkiyi yapmadı. DP çeyrek finalde YouthCREW’a 3-0 kaybederken TRY bu karşılaşmada pek de etki yaratamamıştı. Gelecek mevsimdeyse oyuncu bükemediği bileği öperek YC formasıyla Vadi’ye inebilir.

Dade

Dade 2016 yılının Aralık ayından beri profesyonel arenadan uzakta! Koreli oyuncu son olarak LPL ekibi Qiao Gu Reapers (Newbee) ile boy göstermişti. Son dönemde tekrar dereceli oyunlara döndüğü ve takım aradığı bilinen Dade, beyaz bir sayfa açmak istiyorsa VFŞL onun için mükemmel bir tercih olabilir.

 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir