Zeitnot All-Star'a katılmıyor, BB ve Dumble gidecek

Please log in or register to like posts.
Haberler

6-8 Aralık tarihleri arasında Las Vegas Esports Arena’da düzenlenecek olan 2018 All-Star etkinliği için yapılan Türkiye temsilcisi oylamaları sonuçlandı. 17 Ekim’de başlayan oylamalar, değişen format sebebiyle bölgemizden turnuvaya katılacak 2 pro oyuncuyu belirlemek için yapıldı.

Zeitnot, Broken Blade ve Dumbledoge %10'un üzerinde oy aldı
Zeitnot, Broken Blade ve Dumbledoge %10’un üzerinde oy aldı

 
Oylama sonucunda 1. sırayı Zeitnot alırken, Broken Blade 2., Dumbledoge ise 3. sırayı aldı. Bu üç oyuncu da %10’un üstünde oy oranıyla taraftarların sevgilisi olduğunu bir kere daha gösterdi.
Daha önce de bu konuda bir açıklama yapan Zeitnot, %19.2 oy oranıyla 1. olmasına rağmen All-Star’a katılmayacağını Twitter üzerinden duyurdu.


Zeitnot’un bu açıklaması üzerine All-Star 2018 etkinliğinde bizi temsil edecek isimlerin Royal Bandits oyuncuları Broken Blade ve Dumbledoge olması bekleniyor. Herhangi bir sorun çıkmaması ve oyuncuların da kabul etmesi durumunda Aralık ayında bu isimleri All-Star Etkinliği’nde göreceğiz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Yorumlar

  1. Merhaba. Acaba neden kabul etmedi bilgisi olan var mı ? Bir gerekçesi yoksa oy verenlere gerçekten saygısızlık bu.Kesinlikle neden katılmadığı konusunda sevenlerine bilgi vermeli.

    • Zeitnot Ocak ayından beri hiç ara vermeyen oyunculardan biri. Ocak – Nisan arası VFŞL, Mayıs’ta MSI, Haziran – Eylül arası VFŞL, Ekim’de Worlds, doğal olarak tatil yapmak istemiştir. Bence ortada herhangi bir saygısızlık yok, herkes kendi kararını vermekte özgür.

  2. Zaten gerekçesi yoksa saygısızlıktır bu demiştim.Söylediğin gibiyse evet gerekçesi varmış.o halde saygısızlık yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir