Atlanta Reign, kadrosunu duyurdu!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Atlanta Reign, 8 kişiden oluşan kadrosunu açıkladı. Başlangıç 6’lısının yanına 2 kişi daha ekleyen takım, artık ekstra tank ve DPS oyuncusuna sahip.


Reign takımının DPS kanadı ErsTer, NlaaeR ve Dafran’dan oluşmakta. ErsTer daha önce Lucky Future Zenith için flex DPS rolünde oynadı ve takımı ile birlikte 2 kez Contenders China turnuvasını kazandı. Yeni oyunculardan NLaaeR, Last Night’s Leftovers takımında; Dafran ise Selfless takımında mücadele etti. Dafran, Contenders Season Zero’dan streamlerde oyunları bilerek kaybettirdiği nedeniyle banlandığından beri profesyonel seviyede oynamamıştı.
Takımın tank rolünü üstlenip ön saflarını koruyacak oyuncular ise Pokpo, Daco ve Gator. Pokpo ve Daco, Contenders Kore bölgesinde iki defa ilk 8 takım arasına girmiş fakat iki sezonda da büyük finale gitmeyi başaramamışlardı. Kendilerine yakın zamanda GOATs takımında tank rolünde oynamış Gator katılıyor olacak. Eloboost yaptığından dolayı uzaklaştırma almış ve Contenders Trials Sezon 2’de oynayamamıştı.
Takımın bel kemiği support rolünde ise Masaa ve Kodak mücadele edecek. Masaa Team Gigantti takımında support olarak mücadele etmiş ve takımın Contenders Avrupa sezon 1 büyük finallerine ulaşabilmesine yardımcı olmuştu. Kodak ise flex support rolünde mücadele verdiği 6nakes takımı ile birlikte Contenders sezon 2 Avrupa finallerine katılmaya hak kazanmıştı.
Takım şu hali ile ligin minimum kadro sayısına ulaşmış durumda. Organizasyonun daha fazla oyuncu ile anlaşıp anlaşmayacağı ise bilinmiyor.
Güncel Atlanta Reign kadrosu:

  • Ilya “NLaaeR” Koppalov (DPS)
  • Jeong “ErsTer” Joon (DPS)
  • Daniel “Dafran” Francesca (DPS)
  • Seo “Daco” Dong-hyung (Flex Tank)
  • Park “Pokpo” Hyun-Jun (Tank)
  • Blake “Gator” Scott (Tank)
  • Steven “Kodak” Rosenberger (Support)
  • Petja “Masaa” Kantanen (Support)

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir