Dallas Fuel, yeni antrenman merkezinin görsellerini paylaştı!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Overwatch League takımı Dallas Fuel, 2019 sezonu için kullanacakları antrenman merkezini Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Dallas Fuel antrenman merkezi
Dallas Fuel antrenman merkezi


Espor organizasyonu Team Envy (eski adıyla EnVyUs) ve Overwatch League’de mücadele eden Dallas Fuel takımlarının sahibi ve CEO’su Mike “hastr0” Rufail, 2019 sezonunda Overwatch takımı için hazırlanan antrenman merkezinin render’larını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.
Ligin açılış sezonu süresince takımların çoğu, Burbank Studios’ta ve 12 kişinin sığabilmesi için pek de yeterli olmayan penceresiz odalarda daha az koç ve personel ile antrenman yaptı. hastr0’nun takımı da bu duruma katlanmak zorunda olan ekiplerden birisiydi.
Bu duruma kayıtsız kalmayan kulüp yönetimi, tasarımı ve inşası için TTG Gaming ortaklığı ile birlikte 12 oyuncu ve antrenman alanı, personal çalışma alanı, mutfak ve dinlenme alanı içeren bir merkez hazırladı. Antrenman merkezi, yerde bulunan Fuel flame logosu ve duvarlardaki Overwatch posterleri gibi Overwatch ve Dallas Fuel materyalleri ile donatıldı.


İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir