Overwatch Contenders sezon 3 bölgeleri ve mücadele edecek takımlar!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Overwatch League’de oynama hayalleri kuran yeteneklere sahip profesyonel oyuncular için üst seviye bir turnuva olan Overwatch Contenders başlıyor.
Overwatch Contenders nedir?
7 adet Contenders bölgesi var, bunların bazıları Overwatch League Academy takımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Her sezon “Contenders Trials” maçları oynanır ve sıralamada ilk 4’e giren takımlar mücadele ettikleri Contenders bölgesine isimlerini yazdırmaya hak kazanır. Trials’ı ilk 4’te bitiren takımların da yükselmesi ile Contenders bölgeleri 12 takım ile sezona başlar.  Takımların sezon boyunca edeceği kıyasıya mücadeleyi bölgesel elemeler takip eder.
Maçların izlenebileceği Twitch adresi: Link

SEZON 3: 7 CONTENDERS BÖLGESİ VE MÜCADELE EDEN TAKIMLAR

KUZEY AMERİKA

Trials Tarihi: 6 – 21 Ekim  
  • Fusion University
  • XL2 Academy
  • Gladiators Legion
  • Team Envy
  • Last Night’s Leftovers
  • Last Night’s Leftovers
  • Mayhem Academy
  • Toronto Esports
  • (Contenders Trials’tan gelecek)
  • (Contenders Trials’tan gelecek)
  • (Contenders Trials’tan gelecek)
  • (Contenders Trials’tan gelecek)

GÜNEY AMERİKA

Trials Tarihi: 6 – 20 Ekim
  • Brasil Gaming House
  • Isurus Gaming
  • Looking For Org
  • Black Dragons e-Sports
  • Predators Esports
  • UP Gaming
  • LFTOWL
  • Gira de Venganza
  • (Duyurulacak)
  • (Duyurulacak)
  • (Duyurulacak)
  • (Duyurulacak)

AVUSTRALYA

Trials Tarihi: 13 – 28 Ekim
  • Sydney Drop Bears
  • Dark Sided
  • ORDER
  • Kanga Esports
  • Masterminds GC
  • Legacy Esports
  • SereNity
  • Tainted Minds
  • (Contenders Trials’dan gelecek.)
  • (Contenders Trials’dan gelecek.)
  • (Contenders Trials’dan gelecek.)
  • (Contenders Trials’dan gelecek.)

ÇİN

Trials Tarihi: 8 – 15 Ekim
  • Lucky Future Zenith
  • Big Time Ragel Gaming
  • Team  CC
  • LinGan e-Sports
  • T1w Esports Club
  • LGD Gaming
  • Hero Taciturn Panther
  • Flag Gaming
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)

 

AVRUPA

Trials Tarihi: 13 – 25 Ekim
  • Angry Titans
  • Team Gigantti
  • Orgless and Hungry
  • Winstrike Team
  • 6nakes
  • Eagle Gaming
  • Young and Beautiful
  • One.PoinT
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)

KORE

Trials Tarihi: 23 Ekim – 9 Kasım
  • RunAway
  • Team KongDoo Panthera
  • Element Mystic
  • Meta Bellum
  • MVP Space
  • O2 Ardeont
  • GC Busan WAVE
  • Eclipse Media
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)

PASİFİK

Trials Tarihi: 5 – 7 Ekim

 

  • CYCLOPS athlete gaming
  • Monster Shield KR
  • Hong Kong Attitude
  • Machi Esports
  • Talon Esports
  • Xavier Esports
  • EXL-Esports
  • Blank Esports
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)
  • (Contenders Trials’dan gelecek)

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir