Overwatch League organizasyonu Paris’ten kadro açıklaması!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Overwatch League organizasyonu Paris, resmi bir açıklama ile ilk 9 oyuncusunu, koçunu ve genel menajerini duyurdu.


Takım kadrosunun tamamı, Overwatch League ve Contenders ilk sezonundan gelen Avrupalı oyunculardan oluşuyor.  Takımın DPS dizilişi SoOn, ShaDowBurn, NiCOgdh ve DANYE şeklinde olurken bu oyuncular arka saflarda Kruise ve HyP tarafından korunacak. Ön safları koruyacak oyuncular ise BenBest, Ihcloudy ve Finnsi olacak.
Organizasyon ayrıca takımın koçunu (daemoN) ve genel menajerini (Mex) açıkladı. Los Angeles Valiant, daemoN ve SoOn ikilisini 1 haftadan daha kısa bir zaman önce transfer ettiklerini açıklamıştı.
Finnsi herhangi bir resmi Overwatch League maçında oynamasa da; SoOn, ShaDowBurn, ve Finnsi oyuncuların tamamı geçmişte bir Overwatch League organizasyonu bünyesinde bulunmuştu. Kruise, Contenders Kuzey Amerika bölgesinin Toronto Esports takımından transfer olurken; Ihcloudy yakın zamanda Mayhem Academy bünyesinde mücadele etmiş, son maçı Team Gigantti ile oynamıştı.
Takımın geri kalanı ise direkt olarak Contenders Avrupa bölgesinden gelmekte. NiCO ve HyP, Contenders Avrupa sezon 2 şampiyonu olan Eagle Gaming takımında mücadele etti. BenBest, Contenders sezon 1 ve 2 boyunca herhangi bir takım ile kontratı olmadan Young and Beautiful takımında oynadı. DANYE, Contenders sezon 2’de Copenhagen Flames ile başlangıç yaptı fakat organizasyonu sezon başlangıcında terk etti.
Resmi açıklama görselinde bulunan yüzü kapalı oyuncu çizimi ise yakın zamanda açıklanacak yeni bir transferin habercisi olabilir.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir