Overwatch League, Twitter ile çok yıllı içerik anlaşması imzaladı!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Ünlü espor liglerinden Overwatch League, sosyal medya platformu Twitter ile çok yıllı içerik anlaşması imzaladı. Bu içerik anlaşmasına göre Activision Blizzard, 25-26 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Overwatch League All-Star Weekend etkinliğinden itibaren Twitter’a highlight ve canlı yayın gibi içerikler sağlayacak.

Activision Blizzard Esports Leagues kuruluşunun Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Kurulu Başkanı Daniel Cherry bu işbirliği hakkında: “Overwatch League başlangıcından itibaren Twitter üzerindeki topluluk her zaman en tutkulu ve birbirine kenetli topluluklardan birisi oldu. Bu yüzden Overwatch League All-Star Weekend etkinliğiyle başlayacak bu işbirliğini açıklamaktan büyük heyecan duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.


Ayrıca Twitter Gaming Partnerships departmanının başındaki isim Rishi Chadha: “Twitter, Overwatch League hakkındaki konuşmalara ev sahipliği yapan bir platform. Birkaç senedir bu platforma daha fazla içerik getirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Overwatch League, Twitter’da hakkında en çok tweet atılan espor liglerinden birisi. Bu partnerlik, lig hakkındaki muhabbeti daha da geliştirecek” yorumunda bulundu.
Overwatch League hali hazırda Twitch ve Disney ile yayın anlaşmalarına sahip. Disney ile Temmuz ayında anlaşma imzalanmış ve Overwatch League büyük finaline ait kesitler ESPN, ABC, ve Disney XD gibi kanallarda yayınlanmıştı. Twitch ise bu yarışa açılış sezonu başlamadan önce, Ocak ayında 2 senelik bir anlaşma imzalayarak girmişti.

 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir