BigBigMan: Şu anki kadromuz Türkiye'nin en iyi kadrolarından birisi.

Please log in or register to like posts.
Haberler

PEL Contenders’ta mücadele eden ve grubunda ilk haftayı 3. sırada tamamlayan İstanbul Wild Cats menajeri Hakan Demirel ile röportaj gerçekleştirdik.
Geçtiğimiz dönem istediğiniz sonuçları alamadıktan sonra tüm oyuncularınızla yolları ayırıp 6sG takımını bünyenize kattınız, başından beri onları almayı hedefliyor muydunuz? Transfer süreci nasıl gerçekleşti?
Eski takımımızla karşılıklı olarak ayrıldıktan sonra 6sG ile irtibata geçtik, zaten sektördeki arkadaşların bileceği üzere oyuncuların çoğu benim arkadaşım. Kulüp olarak sadece Türk oyuncu bulundurmak istiyoruz çünkü Türk oyunculara güveniyoruz. Böylesine işin içinde olunca konuşup anlaşmaya vardık, ilk olarak beraber konuşup onların istekleri ile kulübün verebilecekleri arasında anlaşmaya vardık, daha sonra da sözleşmeyi beraber hazırladık.
Mitraleius’un ayrılığı ardından ani bir transfer gerçekleştirmenize rağmen grubunuzda ilk haftayı 3. sırada tamamladınız. Sizce Mitra olsa sıralamanızda değişiklik olur muydu?
Mitraleius şu anda PEL’de oynarak ne kadar üst seviye bir oyuncu olduğunu gösterdi, Tabii ki mevcut kadro aylardır beraber oynadığından dolayı bir tedirginlik oldu ama Mitraleius yerine aldığımız Genzzo şu anda harika bir performans gösteriyor, alışması için oyuncular ve kulüp olarak elimizden geleni yaptık. Mitraleius olsaydı durum değişir miydi bilmem ama şu anki oyunumuz ve konumumuzdan memnunuz.
Geçtiğimiz PELC’de de farklı kadro ile turnuvaya iyi başlayıp sonunu getirememiştiniz, bu sefer iyi performansınızı sürdürüp grup aşamasından çıkacağınızı düşünüyor musunuz?
Geçtiğimiz sezonki kadro ile şanssızlıklar yaşadık ve gruptan çıkamadık ancak şu anki kadro Türkiye’nin en iyi kadrolarından birisi. Berlin’de görüşmek üzere.
A Grubu’ndaki DOS Pilots ve aynı grupta bulunduğunuz Red Foxes ile ilgili düşünceleriniz neler?
DOS Pilots oldukça başarılı bir ekip, geçen sezonlarda çok güzel işler başardılar, umarım kötü gidişata son verip kendilerine gelirler. Red Foxes ise tamamen sürpriz bir şekilde çok iyi durumda. K0fest dışında tecrübesiz bir kadro olmasına rağmen oldukça hırslı ve başarılı işler ortaya koyuyorlar. İnşallah 3 Türk takımı beraber Berlin’de oluruz.
Türkiye’de PUBG’nin gelişimini ve Türk takımlarının gelişimini (siz de dahil) nasıl buluyorsunuz?
Türkiye’de maalesef PUBG esporu adına bir gelişme yok. Bunun en büyük sorumlusu ise PUBG Türkiye ekibi. Kulüpler PUBG’nin pazarını bilmiyorlar, PUBG için sponsor bulmakta zorlanıyoruz. Türk takımları olarak oldukça iyi oyunculara sahibiz ancak oyunculara kulüpler tarafından yeteri kadar önem verilmiyor. Oyuncuları teşvik edecek bir şeyler lazım. Umarım yeterli ilgi ve destek sağlanır.
PELC ve PEL’i kıyasladığınızda aradaki seviye farkını nasıl görüyorsunuz?
Bu sezonda görüyorum ki iki lig arasında seviyeler birbirine yakınlaştı çünkü gruplara baktığımızda birçok PEL oyuncusu PELC takımlarına dağılmış durumda, tabii ki seviye farkı var ancak geçmiş sezonlara göre daha az durumda.
PUBG için gaming house açan nadir ekiplerdensiniz, evde ortam nasıl?
Oyuncularımız şu anda maçları koçlarıyla beraber aynı evde oynuyorlar. Bunun artı yanlarını zaten turnuva sonuçlarında gördüğümüzü düşünüyorum. Evde ortam oldukça iyi, oyuncular hatalarını ve anlatmak istediklerini daha hızlı bir şekilde anlatıyorlar. Turnuva anında hızlı anlaşmak oldukça önemli. Oyuncularınız ne kadar memnunsa başarı o kadar fazla olur.
Daha önce yolları ayrıldığınız PUBG Mobile takımınız ile tekrar anlaştığınızı duyurdunuz, Milano’da gerçekleşecek turnuvada hedefiniz ne?

PUBG Mobile takımımız Avrupa’nın sayılı ekiplerinden. Ay sonunda Milano’ya gidip şampiyon olarak dönmek istiyoruz.

 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir