CodeMarco: Hırsım ve çok çalışmam beni bu noktaya getiren şey.

Please log in or register to like posts.
Haberler

Geçtiğimiz günlerde Digital Athletics’e transfer olan CodeMarco ile konuştuk.

1- 16 yaşından beri PUBG oynayıp yayın yapıyorsun, son birkaç aydır da esporda yer alıyorsun. Ailen bunu nasıl karşılıyor, seni destekliyorlar mı?

CodeMarco: Çoğunlukta olduğu gibi ilk zamanlar benim ailem de bu duruma hoş bakmıyordu ama kendimi onlara kanıtladıktan sonra bana çok büyük katkıları oldu ve sonuna kadar desteklediler.

2- 18 yaşını yeni doldurduğun için Avrupa sahnesine ilk defa takımınla PCS2’da çıktın. Neler yaşadın, neler deneyimledin?

CodeMarco: PCS2 18 yaşımı doldurduktan sonra ilk resmi turnuvamdı. Takımımla beraber ilk turnuvam ve ayrıca benim ilk resmi turnuvam olmasına rağmen finallere kadar yükseldiğimiz güzel bir deneyimdi. Motivasyonun yüksek tutulması en önemli nokta bence, motivasyon düştüğü zaman rahatlıkla 15-20 puan alabileceğin maçta 2-3 puan alıp ölebiliyorsun.

3- Neden Digital Athletics’i seçtin, seni Etiget’ten ayrılıp DA’e katılmaya ikna eden neydi?

CodeMarco: Öncelikle Digital Athletics’in sunduğu imkanlar çok daha iyiydi ve gittiğim zaman benimle beraber çok daha iyi bir takım olup çok daha iyi işler yapabileceğimize inandığım için böyle bir karar aldım.

4- Beşiktaş ile başladığın espor serüvenine Digital Athletics’te devam ediyorsun, kısa sürede bu kadar yükselmeyi neye borçlusun?

CodeMarco: 16 yaşından beri PUBG esporuna hevesliydim ama 18 yaş kuralından dolayı çoğu turnuvaya katılamıyordum ve bu beni çok hırslandırıyordu. 18’ime kadar elimden geldiği kadar çalıştım, kendimi çok geliştirdim, hiç turnuva oynamamama rağmen çok çalıştığım için ilk oynadığım turnuvada bile büyük bir tecrübe eksikliği hissetmedim. 18 yaşıma girdikten sonra oynadığım ilk resmi turnuvanın ardından Digital Athletics’e transfer oldum. Hırsım ve çok çalışmam beni bu noktaya getiren şey.

5- Son olarak seni takip edenlere ne söylemek istersin?

CodeMarco: Destekleriniz için çok teşekkür ederim, takipte kalın inşallah çok daha iyi olacağız. #DAhayenibaşladık

İfade İle Yorumla

20
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir