fastPay Wildcats PUBG oyuncusu shecreated ile konuştuk.

Please log in or register to like posts.
Haberler

1- fastPay Wildcats ile 2022 yılına kadar sözleşme imzaladınız, sence bu süreçte takım kimyasında gelişme gösterip önünüzdeki turnuvalarda bunun etkisini görecek misiniz?

shecreated: Aynı azim ve çalışma ile devam edeceğiz, bu bize mental bakımdan iyi hissettirdiği için daha güzel bir oyun sergileyeceğiz.

2- Şu ana kadar bütün PCS turnuvalarında mücadele ettiniz. Sürekli güçlü takımlara karşı oynamanın size nasıl bir katkısı oluyor?

shecreated: Her PCS’de daha çok tecrübelenip daha da azimle ilerliyoruz ve zamanla da daha iyi sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum.

3- Yabancı takımlar ve Türk takımları hakkında sence nasıl farklar var? Neleri daha doğru, neleri daha yanlış yapıyoruz?

shecreated: Yabancı takımların tecrübeleri gayet iyi, Türk takımlarını bu konuda biraz eksik buluyorum.

4- Türk takımlarını ve oyuncularını değerlendirmen gerekirse, en çok gözüne çarpan ya da en çok rakip olarak gördüğün kimler var?

shecreated: Türk takımları gelişmekte, bu zamana kadar hiçbir takım ve oyuncu kıyaslamadım ve kıyaslamanın da uygun olduğunu düşünmüyorum. 

5- Covid-19 yüzünden tüm maçlar online oynanıyor, bu sizi nasıl etkiliyor? Sizce offline arenada mücadele etseniz farklı sonuçlar görür müydük?

shecreated: Offline turnuvaların heyecanı ve atmosferinde oynamak eğlenceli olurdu. Şu an bunu yaşayamıyor olmak üzücü, Türkiye ve Avrupa şartları birbiriyle eşit değil bu yüzden offline’da daha başarılı olacağımızı düşünüyorum.

6- Oyunun genel durumu hakkında ne düşünüyorsun? Sence değişmesi gereken şeyler var mı yoksa şu anki haliyle espor açısından iyi mi?

shecreated: Şu anlık gözüme batan bir sıkıntı yok, gayet iyi olduğunu düşünüyorum. 

7- Bireysel olarak performansından memnun musun? Değilsen hangi yönlerde kendini geliştirmek için daha çok çalışıyorsun?

shecreated: Performansımdan memnunum ama her zaman daha iyisini yapabileceğimi biliyorum. Bunun için her konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

İfade İle Yorumla

7
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir