FreeNP: Oyun eskisi gibi sadece placement ile kazanılmıyor. Fight'ta fark yaratabileceğimizi düşünüyorum.

Please log in or register to like posts.
Haberler

PEL Open League’de aldığı başarıyla PEL Contenders’a yükselmeyi başaran ve B Grubu’nda mücadele edecek olan Türk takımı Red Foxes ile bir röportaj yaptık.
Open League’e kaydolurken 1. olarak bitireceğinizi düşünüyor muydunuz?
FreeNP: 1. olacağını düşündüğümüz takımlar vardı ve kendimizi de o takımlar arasında görüyorduk. Sadece bu kadar farklı bir skorla olacağını düşünmüyorduk.
Daha önce sürpriz bir şekilde Open League’den PELC’ye yükselen The Kebab’s ekibi PELC’de grubunu 16. bitirmişti, sizce farkınız ne olacak?
O zamanları çok bilmediğimden ötürü yorum yapamayacağım ama şunu söyleyebilirim ki artık oyun eskisi gibi sadece placement ile kazanılmıyor. Fight’ta fark yaratabileceğimizi düşünüyorum.
Erangel’in yenilenmesi ve Sanhok’un harita havuzuna eklenmesi sizi nasıl etkileyecek?
Turnuvada bu phase’de yeni erangel olmayacak fakat Sanhok’un olması bizi biraz endişelendiriyor.

k0fest ve lMetebey takımda as kadroda mı rol alacak?
Evet, iki oyuncu da as kadroda oynayacak.
Gruba 16. seri başı olarak girdiniz, diğer takımların sizi zayıf görmesi avantaj mı dezavantaj mı?
Şimdilik dezavantaj gibi gözükebilir ama bu gibi durumlarda bekleyerek oynayan takım daha avantajlıdır. Push atmalarını bekleyeceğiz.
Bu Phase’de ya da gelecek sene ilk 8’e girebilecek kadar güçlü olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Şu anlık  böyle bir tecrübemiz olmadığı için hiçbir fikrimiz yok. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. En büyük avantajımız IGL’imizin bu ligde ve oyunda tecrübeli olması.
Sizce grubunuzdaki en güçlü ekipler kim?
Elgiganten ve No Tag takımlarını iyi buluyorum.
k0fest’in transfer süreci nasıl gelişti, sizce takımda iletişim sorunu olacak mı?
k0fest’in transfer süreci, ilk olarak onun Türkçe bildiğini öğrendikten sonra ona teklif götürmemizle başladı. O da bizi tanımadığı için başta POL’dan nasıl çıktığımızı, nasıl oynadığımızı görmek istedi. 2 tarafın da görüşleri ve iletişimi uyunca olumlu bir şekilde takıma katıldı.
Tecrübesinden ve rolünden ötürü şuanda takımımızın IGL’i kendisi. lMetebey ise zaten her zaman oynadığımız arkadaşımızdı. Takımda kim eksik olsa her zaman ilk aklımıza gelen isimdi. Yine aynı şekilde bir eksiklik oldugu için ona durumdan bahsettik. Kendisi de olumlu karşılayıp bizim as kadromuza fragger olarak katıldı.
 
 

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir