Jembty: DA bizimle hemen hemen aynı oyun tarzına sahip ama nedenini bilmediğim bir şekilde başarılı olamıyorlar.

Please log in or register to like posts.
Haberler

Team Liquid oyuncusu Jembty ile gelecek hedefleri, TSM’in yeni transferi ve DA hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

Röportaj: Emre Baran Çolak

GLL Grand Slam’de Bitloft’a karşı 1v3’ün harikaydı, o sırada ne hissettin? Takımın ne tepki verdi?

O an gerçekten hiçbir şey hissetmedim çünkü bizi öldürmeye gelen daha fazla takım olduğunu düşünüyorduk ve hayatta kalmaya odaklanmıştım. Takım arkadaşlarım ‘hadi hadi’ diye bağırıyordu.

Daha önce sen ve Sambty farklı takımlardaydı, ikizinle aynı takımda oynamanın + ve – yönleri neler?

Çok fazla + ve – yönü olduğunu düşünmüyorum çünkü oyun tarzlarımız farklı, bu yüzden her zaman sadece takım arkadaşı olduğumuzu düşünüyoruz.

Sence Erangel’in yenilenmesi dengeleri değiştirecek mi?

Yeni Erangel, oyunda daha çok rotasyon olmasına yol açacak çünkü haritadaki oynanabilir alan sayısı arttı.

PUBG, Sanhok’u espor harita havuzuna eklediğini açıkladı, bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?
Sanhok antrenman yapmak için iyi bir harita ama turnuvalarda iyi olmayacaktır. Fazla oynanabilir tepe yok, insanların gözü hep üstünüzde, rotasyon atmak zor vb. gibi sorunlar var.

PEL’de mücadele edecek Digital Athletics  hakkında düşüncelerin neler? Özellikle en iyi Türk oyuncu olduğu söylenen Iroh hakkında düşüncelerini merak ediyoruz.

DA bizimle hemen hemen aynı oyun tarzına sahip ama nedenini bilmediğim bir şekilde başarılı olamıyorlar, maçlarını bunu bilebilecek kadar yakından izlemedim. Iroh gerçekten adam vurma konusunda çok iyi, hep kill’leri alıyor ve iyi hasar sayılarına ulaşıyor.

Sence PEL’deki en iyi IGL kim?

“En iyi IGL” diye biri olduğunu düşünmüyorum çünkü her takımın farklı oyun tarzları var ama tabii ki en üst sıradaki takımların IGL’leri için “en iyiler” demek mümkün.

Maçlar sırasında iletişiminiz nasıl oluyor? PUBG çok fazla konuşma ve info gerektiren bir oyun, düzeni nasıl oturtuyorsunuz?
Bu da aynı yukarıdaki soru gibi aslında, her takımın farklı iletişim tarzı var. Örnek olarak ben FaZe’de oynarken hepimiz çok fazla konuşurduk ama Liquid’de sadece önemli info’ları verip herkesin ayak seslerine odaklanmasına yönelik oynuyoruz.

Sence Iroh’un TSM’e transfer olması DA ve TSM’i nasıl etkileyecek?

Bence TSM eski hâlinden daha güçlü olacak ama DA hakkında çok bir şey söyleyemem. Yeni oyuncularıyla iyi uyum yakalarlarsa eskisinden iyi olabilirler.

PEL Phase 3 için hedefiniz ne?
Phase 3 için hedefimiz kesinlikle şampiyon olmak. Şampiyon olma potansiyeline sahip takımlardan biri olduğumuzu biliyoruz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir