PUBG Global Invitational turnuvasında ilk etkinlik sona erdi

Please log in or register to like posts.
Haberler

PUBG’nin bu sene yaptığı 2.000.000$ ödül havuzu ile dikkat çeken organizasyonunun ilk adımı Third Person turnuvasıydı. İki gün boyunca devam eden turnuva sekiz maç ile sona erdi. 10 bölgeden toplam 20 takım, Third Person turnuvasının ödülü olan 400.000$ için yarıştı. Son dakikalara kalan maçlarla belli olan ciddi bir mücadelenin ardından 1. sırayı Kore temsilcisi Gen.G Gold aldı.


İlk 3 sıraya girmeyi başaran diğer 2 takım EU bölgesinden Team Liquid ve Welcome to South Georgo oldu. Ülkemizi ve bölgemizi bu turnuvada temsil etmekte olan Oyun Hizmetleri Espor Kulübü günü 1005 puan ile 17. Sırada tamamladı.
Dün düzenlenen bağış etkinliğinde de dünya çapındaki 40 Twitch yayıncısı ve 40 profesyonel PUBG oyuncusu bir araya geldi. Etkinlik kapsamında Berlin’de bulunan Necati “ZeeooN” Akçay ve Cem “Mithrain” Karakoç’un 2 OHM oyuncusuyla ülkemizi temsil ettiği turnuvada “Kilo” adıyla yer alan takımımız maalesef sonuncu oldu.
PUBG Global Invitational 2018’de turnuva heyecanı, bugün First Person turnuvayla devam edecek. Temsilcimiz Oyun Hizmetleri’nin maçlarını orijinal dilde izlemek için https://www.twitch.tv/playbattlegrounds adresini ziyaret edebilir ya da Türkçe yayın için https://www.twitch.tv/battlegroundstr kanalından bugün ve yarın 16.00’dan itibaren izleyebilirsiniz.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir