Rita: Objektif bir şekilde bakarsak şu anki performansımızla PEL'e çıkacağımızı düşünmüyorum.

Please log in or register to like posts.
Haberler

We Need a Home IGL’i ve PEL’de mücadele eden tek kadın oyuncu olan Rita ile PELC’deki gidişatları ve hedefleri hakkında konuştuk.
Yakın zamanda takımdan ayrılan Smash’in ayrılık nedeni neydi?
Rita: Takım içerisinde çok fazla anlaşmazlık yaşıyorduk. Bu anlaşmazlıklar gelişimimizi etkiliyordu. Mevcut performansımızla PEL’e çıkamayacağımızı zaten biliyorduk. Uzun vadede takımın iyiliği için böylesinin daha iyi olacağına karar verdik.
Takımın yeni transferi rip9’ın Smash’in yerini dolduracağını düşünüyor musunuz? Bildiğimiz gibi Smash A grubunu kill sıralamasında 4. olarak bitirmişti.
Rita: Bir oyuncu ne kadar etkili olsa da bu oyun takım oyunu. Oyun sadece kill almaktan ibaret değil Gerekli pozisyon sağlanırsa herkes kill alabilir. Kötü kararlar verilirse bir oyuncu ne kadar yetenekli olursa olsun ateş edemeden ölebilir. Smash, takımın fragger’larından biriydi ve bu konuda görevini fazlasıyla yerine getirdi. rip9, bireysel yetenek ve tecrübe olarak çok iyi bir oyuncu. rip9 ile birlikte daha sağlam adımlarla ilerleyeceğimizi düşünüyorum fakat yükselişe geçmemiz için biraz zamana ihtiyacımız var.
Final lobisinden çıkacağınızı düşünüyor musunuz?
Rita: Her gün gelişiyoruz bu yüzden biraz zamana ihtiyacımız var. Sonradan açılıp final lobisinden çıkacağımızı düşünüyorum.
Final lobisinden çıkarsanız PEL’e çıkmak için kendinizde şans görüyor musun?
Objektif bir şekilde bakarsak şu anki performansımızla PEL’e çıkacağımızı düşünmüyorum. Dolayısıyla hedefimiz bütün detayları analiz edip, tartışıp kendimizi geliştirmek.
Rita
Günde kaç saat oyun oynuyorsunuz? Bunun ne kadarı antrenman odaklı oluyor?
Rita: Günde 10-12 saati buluyor. O gün turnuva yoksa 8 saat civarı antrenman oluyor.
We Need a Home olarak bir takım çatısı altında değilsiniz, görüştüğünüz takımlar var mı?
Rita: Hem Türk hem yabancı takımlarla görüşüyoruz fakat teklifler hak ettiğimiz miktarlarda olmadığı için anlaşamıyoruz.
TomiL’in turnuvadaki söyleminden sonra Twitter’dan özür dilediğini biliyoruz, bunun haricinde sizlerle şahsi konuşması oldu mu?
Rita: Hayır.
PUBG’nin espor sektöründeki geleceğine dair ne düşünüyorsunuz? Sizce uzun süre kalıcı olacak mı?
Rita: Gelişmesini umuyorum. PUBG gerekli yatırımları yaparsa kulüplerin kaçmasını engelleyebilir. Bu şekilde oyunun ömrü uzar.

Türk takımları arasında kendinizi nerede görüyorsunuz?
Rita: İlk 3’te görüyoruz.
Türkiye’deki takımların PUBG’ye gerekli önemi verdiğini düşünüyor musunuz?
Rita: Hayır ama bu durumun PUBG’den kaynaklandığını düşünüyorum.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
0
0
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir