SIXMO: Beklentilerimiz kısaca daha güçlü olmak.

Please log in or register to like posts.
Haberler

1- Elemeyi 1. bitirerek PCS3’ye katılmaya hak kazandınız, turnuvadaki hedefleriniz neler?

SIXMO: Son iki seferdir grup aşamasını geçemiyoruz. Bu yüzden ilk hedef grup aşamasını geçmek, daha sonrasında finalde ilk 8.

2- Marco senin yerine kadroya dahil olduktan sonra DreamHack’te finallere kaldınız ve PCS3’ye katılmaya hak kazandınız. Senin koç olman ve Marco’nun gelmesi performansınızı nasıl etkiledi?

SIXMO: DreamHack’te finale kalmak ve PCS’e katılmaya hak kazanmak yeni düzenden evvel de oluyordu. Asıl farkı finallerde göreceğimizi düşünüyorum.

3- Neden 5. oyuncu olarak CodeMarco’yu seçtiniz, bu transfer ile beklentileriniz neler?

SIXMO: Marco’yu seçmemizdeki en önemli faktör fragger olması. Onun dışında azmi, çalışması, genç olması, karakteri hepsi takıma oyuncu alırken değerlendirdiğimiz birer faktör. Beklentilerimiz kısaca daha güçlü olmak.

5- Bu sene Covid-19 yüzünden bütün maçlar online olarak oynanıyor, geçtiğimiz yıl ise 3 sezon boyunca PEL’de mücadele etmiştiniz. Bu sene maçları offline olarak oynasaydınız farklı sonuçlar görebilir miydik?

SIXMO: Online/offline farkının sonuçlarımızda büyük bir değişim göstereceğini düşünmüyorum. Üç aşağı beş yukarı sonuçlar aynı olurdu.

6- Koç olmakla oyuncu olmak arasındaki farklar neler? Senin çok iyi bir analiz yetin olduğunu biliyoruz, koç olmak bunu daha rahat yapmanı sağladı mı?

SIXMO: Koç takımı turnuvalara hazırlar, oyuncu ise kendisini. Açıkçası oyuncu olmak daha zevkli ama şu anda sadece koç olarak analiz bakımından çok bir fark yok, tek fark ben oynamıyorum.

7- Bundan sonra hep koç olarak mı devam edeceksin yoksa seni yeniden oynarken görecek miyiz?

SIXMO: Bu bir süredir denemek istediğimiz bir durumdu, özellikle şu anda turnuvalar online oynandığı için oyun içinden de kopmamış oluyorum. Çok uzun vadede bir plan yapmadık, şu anlık deniyoruz. İleride takımın eksiğine göre ne gerekliyse o pozisyonda olurum.

8- Son olarak fanlarınıza ne söylemek istersin?

İyi kötü demeden her zaman destek oldunuz. Yazdıklarınızı görüyoruz. Chat’teki savaşın farkındayız. İyi ki varsınız, hepinize çok teşekkür ederiz.

İfade İle Yorumla

10
6
0
0
0
12
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir