Ackerman: Karşılaşmak isteyeceğim takım MAD Lions.

Please log in or register to like posts.
Haberler

 

Röportaj/Çeviri:  Hasan Ege Karıksız

Düzenleme: Sıla Öz

 

Bu senin ilk uluslararası turnuva deneyimin, nasıl hissediyorsun, üstünden gerginliği atabildin mi?

Çok heyecanlıyım, her LoL oyuncusunun rüyası bu ama hala en iyi oyunumu oynuyor değilim.

Turnuvanın favorisi olan DWG KIA’ya karşı oynadınız, onlara karşı oynamak nasıldı ve sence aradaki fark o kadar büyük mü? Gruplardan çıkma şansınızı nasıl görüyorsun?

Oyunun başında çok rahat ve özgüvenliydim ama sonra çalıya girerek hata ettim ve Beryl öne sıçra atarak bizi yakaladı. Bu da bütün koridoru ve oyunu etkileyerek planlarımızı sekteye uğrattı. LCK ve DK’i en iyi lig ve en iyi takım olarak görüyorum. İnanıyorum ki birkaç yıl içinde LLA gibi küçük ligler onlara karşı daha rekabetçi olacaktır. Asıl kapışma biz ve Cloud9 arasında olacak çünkü DK ilk sıraya oturdu desek yeridir. 2.lik sırası için yüzde vermem gerekirse %60 Cloud9 %40 biz diyeyim.

Daha çok genç olmana rağmen çoğu kişi seni takımın yıldızı olarak görüyor. Bunun hakkında ne düşünüyorsun ve bu üzerinde baskı yaratıyor mu?

Daha çok baskı hissetmiyorum ama bu, her oyunu daha iyi oynamam ve hata yapmamam gerektiği anlamına geliyor.

Turnuvadaki diğer gruplar hakkında neler düşünüyorsun ve eğer gruptan çıkarsanız eşleşmek istediğiniz biri var mı?

Zor gruplar var, kolay gruplar var ama genel olarak iyi bir seviye var burada. Karşılaşmak isteyeceğim takım ise MAD Lions, çünkü saygı duyduğum liglerden biri de LEC ve oradaki desteklerin çoğu çok iyi oyuncular.

Türk taraftarlara söylemek istediğin bir şey var mı?

Türk taraftarlara söyleyebileceğim, bizi izlemeye devam edin çünkü bu takımın seviyesi yüksek ve iyi oyuncularımız var. Unutmayın ki buradaki tüm takımlar bölgelerini yapabilecekleri en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorlar, biz de bunu yapacağız.

İfade İle Yorumla

0
0
0
0
1
3
Daha önce oy kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir